WaikikiWaikiki

Боровец

Сортирај резултат по:

Borovets Hills
Боровец Бугарија

1 коментари

>> Локација: на 100м од ски гондолата  >> Капацитет: 65 соби, опремени со елегантен мебел, мини бар, клима, сеф, ТВ,

Цена од34€ ОДБЕРИ

Hotel Festa Chamkoria
Боровец Бугарија

0 коментари

>> Цена од: >> Локација: 1200 метри од центарот на Боровец. >> Капацитет: 12 двокреветни и 6 еднокреветни соби, 25

Цена од25€ ОДБЕРИ
10% Попуст

Hotel Festa Winter Palace
Боровец Бугарија

0 коментари

> Локација: покрај ски станицата, опколен со борова шума >> Капацитет: 24 двокреветни соби, 19 соби лукс, 11 апартмани Junior, 12

Цена од35€ ОДБЕРИ
10% Попуст

Hotel Iglika Palace
Боровец Бугарија

0 коментари

>> Локација: во центарот, на околу 100 од гондолата >> Капацитет: 120 соби: standard, economy и studios. >> Хотелски содржини: ресторан,

Цена од27€ ОДБЕРИ

Hotel Radinas Way
Боровец Бугарија

0 коментари

>> Локација:  1200 метри од ски терените >> Капацитет: DBL STANDARD, FAMILY ROOM, ONE BEDROOM APARTMENT, ONE BEDROOM APARTMENT LUX. Опремени со САТ ТВ,мини

Цена од31€ ОДБЕРИ
10% Попуст

Hotel Rila
Боровец Бугарија

0 коментари

>> Локација: на 100 метри од Гондолата, во централниот дел на ресортот. >> Капацитет: 257 двокреветни соби, 266 студиа /

Цена од41€ ОДБЕРИ
10% Попуст

Villas Malina and Yagoda
Боровец Бугарија

0 коментари

Early Booking: – 10% ” Early Booking “за резервациите направени до 20.11 EB попустите не важат за Додатоците! Акции: 7=6

Цена од14€ ОДБЕРИ

Сортирај резултат по:

FESTA WINTER PALACE***** БОРОВЕЦ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА 01.12-20.12 05.03-09.04 21.12-27.12 28.12-01.01 02.01-13.01 26.01-15.02 14.01-25.01 16.02-04.03 DBL
по лице22€
FESTA CHAMKORIA **** БОРОВЕЦ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА 01.12-20.12 21.12-27.12 28.12-01.01 02.01-13.01 14.01-25.01 26.01-15.02 16.02-04.03 05.03-09.04 DBL
по лице27€
IGLIKA PALACE **** БОРОВЕЦ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА 1 19.12-25.12 26.01-15.02 26.12-01.01 02.01-25.01 16.02-04.03 05.03-09.04 DBL STANDARD 1 adl 41
по лице28€
RADINA’S WAY **** БОРОВЕЦ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА 01.12-18.12 05.03-31.03 19.12-28.12 03.01-19.01 29.12-02.01 20.01-18.02 19.02-04.03 DBL STANDARD 1adl 44
по лице37€
ХОТЕЛ “BOROVETS HILLS” ***** БОРОВЕЦ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА 01.01-19.01 28.12-31.12 20.01-09.02 17.02-23.02 10.12-27.12 24.02-30.04 DBL STANDARD 1adl