WaikikiWaikiki

Банско

Сортирај резултат по:

Банско

Belvedere Holiday Club Hotel
Банско Бугарија

0 коментари

Услуга: HB (Појадок и Вечера) или FB (Појадок, Ручек и Вечера). Хотелот е во близина на гондолата. Составен е од три згради. Убав интериер, избор на пространи апартмани, бар, интернет, СПА (внатрешен базен, теретана, сауна, парна бања, џакузи.

Цена од31€ ОДБЕРИ
25% Попуст

Casa Karina
Банско Бугарија

0 коментари

>> Локација: во центарот на Банско, на 200 м од гондолата. >> Капацитет: студија и апартмани со една или две спални. >> Хотелски содржини: рецепција со сеф, сервис за перење и пеглање, надворешен паркинг, интернет, конференциска сала, ресторан, лоби бар, внатрешен базен, сауна, фитнес, масажа, џакузи.

Цена од29€ ОДБЕРИ

Grand Royale & Spa
Банско Бугарија

0 коментари

РЕДОВНА EARLY BOOKING LAST MINUTE SPECIAL OFFER

Цена од0€ ОДБЕРИ

Hotel Gardenia
Банско Бугарија

1 коментари

>> Локација: 100м од центарот на Банско, 900м од Гондолата >> Капацитет: 81 стандардна соба, 4 двокреветни лукс соби, 3

Цена од23€ ОДБЕРИ

Hotel St George Ski & Spa
Банско Бугарија

0 коментари

Хотелски комплекс во подножјето на планината Пирин. Комфорни соби, ресторан, барови, интернет, СПА центар (базен, теретана, сауна, амам, џакузи, парна бања) Во близина на продавници, ресторани и ноќни клубови.

Цена од23€ ОДБЕРИ
katarino spa bansko

Katarino Hotel & SPA
Банско Бугарија

0 коментари

>> Цена од: 36.9€ по лице од ноќ, (HB) појадок и вечера >> Локација: на 10 километри од Банско >> Капацитет: 36 двокреветни кои немаат балкон, 77 двокреветни соби со балкон, 23 Јуниор Свити и 23 Вили Вихрен.

Цена од37€ ОДБЕРИ
hotel maraya bansko

Maraya Hotel
Банско Бугарија

0 коментари

>> Цена од: 17ЕУР (ЕБ Цена), 20ЕУР (Редовна цена) >> Локација: на 500м од гондолата, 800м од центарот на Банско

Цена од0€ ОДБЕРИ

MPM Guiness
Банско Бугарија

0 коментари

> Цена од: >> Локација: 800 м од центарот на Банско , 300 м од гондолата. >> Капацитет: 38 стидија,

Цена од0€ ОДБЕРИ
30% Попуст

Murite Club
Банско Бугарија

0 коментари

>> Локација: на 9км од Банско, 1км од Разлог, се состои од 4 згради на 5 спрата со 11 лифта

Цена од25€ ОДБЕРИ

Perun Lodge Hotel
Банско Бугарија

0 коментари

РЕДОВНА EARLY BOOKING LAST MINUTE SPECIAL OFFER

Цена од0€ ОДБЕРИ
REGNUM APART 20% Попуст

Regnum Bansko Apart Hotel & SPA
Банско Бугарија

0 коментари

>> Локација: 400 метри од Ски Лифт, на 900 метри од центарот на градот. >> Капацитет: Junior Suite, Excecutive Suite, De Luxe Suite, Grand Suite, Grand Superiod, King Suite >> Хотелски содржини: главен ресторан “ Regnum ”, банкет сала, ноќен бар, лоби бар, Регнум Спа центар ( џакузи, фитнес, финска сауна, парна бања, турска бања, внатрешен базен, солариум, ВИП џакузи со топла минерална вода од 36*, релакс зона и витамин бар), детско мени, бебиситер на повик, WI - FI (бесплатно во лоби, со доплата во соба), Хемиско (Со доплата), Доктор ( На повик), рента кар. >> WEB: http://regnum.bg/

Цена од53€ ОДБЕРИ

Terra Complex
Банско Бугарија

0 коментари

РЕДОВНА EARLY BOOKING LAST MINUTE SPECIAL OFFER

Цена од0€ ОДБЕРИ

Zara Hotel
Банско Бугарија

0 коментари

Акција: 7=6, 10=9, 14=12 За резервации направени од 01.12 Попустите не се комбинираат Акцијата не е валидна за периодот 28.12

Цена од25€ ОДБЕРИ