WaikikiWaikiki

Банско

Сортирај резултат по:

Банско

Belvedere Holiday Club Hotel
Банско Бугарија

0 коментари

Услуга: HB (Појадок и Вечера) или FB (Појадок, Ручек и Вечера). Хотелот е во близина на гондолата. Составен е од три згради. Убав интериер, избор на пространи апартмани, бар, интернет, СПА (внатрешен базен, теретана, сауна, парна бања, џакузи.

Цена од31€ ОДБЕРИ
25% Попуст

Casa Karina
Банско Бугарија

0 коментари

>> Локација: во центарот на Банско, на 200 м од гондолата. >> Капацитет: студија и апартмани со една или две спални. >> Хотелски содржини: рецепција со сеф, сервис за перење и пеглање, надворешен паркинг, интернет, конференциска сала, ресторан, лоби бар, внатрешен базен, сауна, фитнес, масажа, џакузи.

Цена од29€ ОДБЕРИ

Hotel St George Ski & Spa
Банско Бугарија

0 коментари

Хотелски комплекс во подножјето на планината Пирин. Комфорни соби, ресторан, барови, интернет, СПА центар (базен, теретана, сауна, амам, џакузи, парна бања) Во близина на продавници, ресторани и ноќни клубови.

Цена од23€ ОДБЕРИ
katarino spa bansko

Katarino Hotel & SPA
Банско Бугарија

0 коментари

>> Цена од: 36.9€ по лице од ноќ, (HB) појадок и вечера >> Локација: на 10 километри од Банско >> Капацитет: 36 двокреветни кои немаат балкон, 77 двокреветни соби со балкон, 23 Јуниор Свити и 23 Вили Вихрен.

Цена од37€ ОДБЕРИ
REGNUM APART 20% Попуст

Regnum Bansko Apart Hotel & SPA
Банско Бугарија

0 коментари

>> Локација: 400 метри од Ски Лифт, на 900 метри од центарот на градот. >> Капацитет: Junior Suite, Excecutive Suite, De Luxe Suite, Grand Suite, Grand Superiod, King Suite >> Хотелски содржини: главен ресторан “ Regnum ”, банкет сала, ноќен бар, лоби бар, Регнум Спа центар ( џакузи, фитнес, финска сауна, парна бања, турска бања, внатрешен базен, солариум, ВИП џакузи со топла минерална вода од 36*, релакс зона и витамин бар), детско мени, бебиситер на повик, WI - FI (бесплатно во лоби, со доплата во соба), Хемиско (Со доплата), Доктор ( На повик), рента кар. >> WEB: http://regnum.bg/

Цена од53€ ОДБЕРИ

Zara Hotel
Банско Бугарија

0 коментари

Акција: 7=6, 10=9, 14=12 За резервации направени од 01.12 Попустите не се комбинираат Акцијата не е валидна за периодот 28.12

Цена од25€ ОДБЕРИ

Сортирај резултат по:

по лице0€
BELVEDERE **** БАНСКО ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА 26.12-02.01 03.01-10.03 19.12-25.12 11.03-01.04 ONE BEDROOM APARTMENT 1Ad 115 82
по лице22€
APART HOTEL CASA KARINA 4*, BANSKO                            http://bansko-casakarina.com/en ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ ОД НОЌ СО ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА 01.12-21.12 01.03- 30.04 22.12-26.12
30% Попуст
* Цените се со пресметан ПОПУСТ REGNUM HOTEL&SPA ***** BANSKO ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН СО ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА 1 27.12-01.01 21.12-26.12 02.01-09.01 18.01-02.02 10.01-17.01
ST. GEORGE SKI & SPA                                     https://www.stgeorgespabansko.com/ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН СО ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА Број на Лица 01.12-20.12 06.03-30.04
по лице24€
ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ ОД НОЌ СО ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА   01.12-20.12 05.03-13.04 21.12-27.12 28.12-02.01 03.01-10.01 25.01-10.02 11.01-24.01 11.02-04.03 DOUBLE ROOM