WaikikiWaikiki

1ви МАЈ ХОТЕЛИ ГРЦИЈА (сопствен превоз)

1ви МАЈ ХОТЕЛИ ГРЦИЈА (сопствен превоз)
Период: 28.04.2018 – 01.05.2018 (3 ноќи)
ХАЛКИДИКИ
Хотел Кат. Локација Тип на соба Услуга Цена по лице за рез. до 31.03.2018
Прв крак Касандра
Anna Hotel 3* Пефкохори Double Room Garden View 3HB 73,5
Bomo Club Olympic Kosma  3* Ханиоти Double Room Standard 3AI 85
Hanioti Melathron 4* Ханиоти Double Room 3HB 80
Zeus Hotel 2*+ Афитос Studio 3BB 48
Elani Bay Resort 4* Елани Double Room 3BB 83
Simantro Beach Hotel 5* Акти Сани Double Room 3HB 95
Alia Palace Hotel 5* Пефкохори Double Room Side Sea View 3HB 102
Kassandra Palace Hotel & Spa 5* Криопиги Double Deluxe Mountain View 3HB 97
Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel 5* Калитеа Double Room Pool View 3HB 117
Istion Club & Spa 5* Неа Потидеа Double Room 3HB 127
Tresor Sousouras (ex.Hanioti Palace) 4* Ханиоти Double Room 3HB 80
Samel Hotel 2* Сивири Double Standard 3HB 70
Втор крак Ситонија
Simeon Hotel 3* Метаморфози Double Room 3HB 62
Toroni Blue Sea Hotel 4* Торони Double Superior 3HB 82
Cronwell Sermilia Resort 5* Псакудија Double Room Promo 3HB 102
Bomo Club Assa Maris 4* Агиос Николаос Double Room Garden View 3AI 140
Porto Carras Meliton Hotel 5* Порто Карас Double Deluxe Golf View 3BB 182
Porto Carras Sithonia Hotel 5* Порто Карас Double Superior Golf View 3AI 172
Anthemus Sea Beach Hotel & SPA 5* Акти Елиас Double Superior Garden View 3HB 168
Ekies All Senses Resort 4* Вурвуру Double Room 3HB 247
Неа Каликратија
Aqua Mare Hotel  3* Каликратија Double Room 3BB 55
Alkyonis Hotel 2*+ Каликратија Double Room 3BB 63
Secret Paradise Hotel & Spa 4* Каликратија Double Room 3BB 93
Солун и околина
Santa Beach Hotel 4* Агија Триада Double Room 3BB 72
Sun Beach Hotel 4* Агија Триада Double Room 3BB 75
ПИЕРИА
Bomo Club Olympus Grand Resort 4* Лептокарија Double Bungalow Olympus View/Garden View / 3UAI 94
Ouzas Hotel 2* Олимпик Бич Double Room 3BB 52
Cosmopolitan Hotel & Spa 4* Паралија Double Economy Without Balcony 3HB 93
Dion Palace Resort & Spa 5* Литохоро Double Promo 3HB 98
Mediterranean Princess Hotel 4* Паралија Double Room 3HB 88
Royal Palace Resort & SPA 4* Платамон Double Room 3HB 103
Poseidon Palace  4*+ Лептокарија Double Room 3AI 130
  • Цените се дадени по лице за 3 ноќи минимум 2 лица во соба.
  • Цените се изразени во евра за уплата исклучиво во денарска противвредност по курс 1еур=62мкд.
  • За резервација потребна е уплата на депозит од најмалку 30%, доплата до 2 недели пред поаѓање.
  • За услови за деца, 3то лице или еднокреветна соба, Ве молиме контактирајте не на 3063-630 или на waikiki@waikiki.mk

Легенда: DBL – двокреветна соба, Garden View – поглед градина, Mountain View – поглед планина, Sea View -поглед море, Side Sea View – страничен поглед море, Golf View – поглед према голф терени, Pool View – поглед базен, Promo – промотивна или економи соба, Economy without balcony – економи соба без балкон, BB – ноќевање со појадок, HB – ноќевање со појадок и вечера, AI – ноќевање на база се вклучено, UAI – ноќевање на база ултра се вклучено.