• ЦЕНИТЕ СЕ СО ПРЕСМЕТАН ПОПУСТ

 

MIRAGGIO THERMAL SPA RESORT 5* PALIOURI
ПОАЃАЊЕ: 10.10.2019
ВРАЌАЊЕ: 13.10.2019
ЦЕНИ ЗА ТРИ НОЌИ ПО ЛИЦЕ СО ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА
Тип на Соба Ноќи/Услуга Возрасен Трет Возрасен 1. Дете (2-11,99) 2. Дете (2-11,99)
Double Room Garden View

(Stop Sale)

3HB 129 / -100% /
Junior Suite Garden View

(Stop Sale)

3HB 149 75 -100% -100%
Junior Suite Side Sea View

(Stop Sale)

3HB 159 79 -100% -100%
Junior Suite Sea View

(Available)

3HB 169 83 -100% -100%
Junior Suite Premium Sea View

(Available)

3HB 179 89 -100% -100%
Junior Suite Pool Front/Sea View

(Available)

3HB 189 97 -100% -100%

* ЦЕНИ ВО ЕВРА ПО ЛИЦЕ ЗА МИНИМУМ ДВЕ ЛИЦА ВО СОБА
* ЦЕНИ ВО ЕВРА ЗА УПЛАТИ ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕВРО = 62 МКД

Во цената е вклучено:

  • – 3 ноќи со Појадок и Вечера
  • – Лежалки, чадори и пешкири на плажа
  • – Wi-Fi интернет и сеф во соба
  • – Централен базен со хидромасажери (морска вода)

Во цената не е вклучено:

  • – Stay over tax од ден 4 ЕУР по соба се доплаќа на лице место
  • – СПА Центарот
  • – Превоз

За резервација потребна е уплата од најмалку 50% од вкупниот износ, доплата најдоцна до 20 дена пред поаѓање.