WaikikiWaikiki
Forgot password?

Пакет Аранжмани Грција Хотели и Вили (Закуп)

Халкидики Прв Крак, Касандра

avg/night59€

Magda Vila, Polichrono Халкидики, Прв Крак Грција

Реновирани Соби 2018 година. Од плажа 200 метри.

avg/night69€

Tasula Vila, Polichrono Халкидики, Прв Крак Грција

Вила “Тасула” се наоѓа на една од најдобрите локации во Полихроно и e oдалечена на 50м од плажа.Од центарот на

avg/night59€

Anastasia Vila 2, Polichrono Халкидики, Прв Крак Грција

Поставена е на сама плажа во Полихроно. Лемони Вила 1 располага со дуплекс апартмани Максималниот капацитет на апартманите е до 7 лица.

avg/night49€

Anastasia 3 Vila, Polichrono Халкидики, Прв Крак Грција

Вила Анастасија 3 е лоцирана во мирниот дел на Полихроно на 30м од плажа. Располага со четворокреветни дуплекс апартмани

avg/night49€

Anastasia Vila, Polichrono Халкидики, Прв Крак Грција

Близината на морето, комфорните соби и близината на бројни содржини ја прават погоден избор за летен одмор..

avg/night35€

Yellow Apartments (Ex. Panos Vila) Халкидики, Прв Крак Грција

Локација: Халкидики / Касандра, Прв Крак во местото Полихроно на околу 110 метри од плажа Сместување: Апартмани дуплекси со максимален

avg/night80€

Vrahos Villa, Afithos Халкидики, Прв Крак Грција

Гратчето Афитос е едно од најубавите на Халкидики, автентично со својата архитектура, камени куќи, тесни улички, прекрасни традиционални ресторани, продавници…


Халкидики Втор Крак, Ситонија

avg/night59€

Vila Nikiti Bay, Nikiti Халкидики, Втор Крак Грција

Никити Беј Апартмани се нов објект дел од понудата Грција лето 2019. Оваа релативно нова градба, изградена е 2014год. a


Крф Остров, Јонско Море

avg/night129€

Vradis Vila, Corfu Крф Грција

Вила Врадис се наоѓа во Ипсос на островот Крф на 100м од одалеченост од плажа позади АБ маркетот. Вилата располага


Сивота, Јонско Море

avg/night240€

Vila Julia, Sivota Сивота Грција

Вилата е сосема сигурно еден од најубавите објекти за сместување во Сивота. Нејзината локација која е во близина на главното


Врахос, Јонско Море

avg/night82€

Velissarios Vila, Vrahos Врахос Грција

Вилата Velissarios e скромен но навистина одличен објект за престојување во Врахос. Лоциран во вториот дел од местото, во непосредна

avg/night108€

Argo Vila, Vrahos Врахос Грција

Вилата Арго е објект, лоциран на првата линија куќи изградени долж шеталиштето покрај долгата плажа во Врахос. Карактеристична по фронталната

avg/night92€

Vila Philoxenia, Vrahos Врахос Грција

Овој објект кој се наоѓа во средишниот дел на Врахос, привлекува внимание со модерниот изглед, широкиот и со зеленило збогатен


Лефкада Остров, Јонско Море

avg/night98€

Vila Argiro, Lefkada Лефкада Грција

Argiro Apartments е објект кој се наоѓа во непосредна близина на другата наша вила во Агиос Никитас. Со прекрасно уредениот

Vila Athina, Lefkada Лефкада Грција

Цените се однесуваат за наем на студио или апартман, за 7 или 9 ноќевања (без превоз) За пакет аранжман (сместување

avg/night88€

Vila Margarita, Lefkada Лефкада Грција

Vila Margarita е еден од малкуте на број објекти, кои служат за сместување на туристи во живописното градче Агиос Никитас.


ЛОКАЦИЈА