WaikikiWaikiki

Лето 2019

Грција Хотели

6132791_ikos-dassia_156836

Хотелско сместување на база RR, BB, HB, FB, AI или UAI од 11 ЕУР по лице од ноќ

Чартер Крит

Elafonisi beach, Chania, Crete Island, Greece

Во подготовка наскоро во продажба

Закуп (Апартмани и Студиа)

Polihrono 123

Наем на апартман или студио за 7 ноќи со ораганизиран или сопствен превоз од 49 ЕУР

Чартер Родос

Rhodes_01_1534003a

Во подготовка наскоро во продажба