WaikikiWaikiki
Forgot password?

Activities in Халкидики, Прв Крак

Accommodations

Tasula Vila, Polichrono

MORE

Magda Vila, Polichrono

Реновирани Соби 2018 година. Од плажа 200 метри.

MORE

Yellow Apartments (Ex. Panos Vila)

MORE

Anastasia Vila, Polichrono

Близината на морето, комфорните соби и близината на бројни содржини ја прават погоден избор за летен одмор..

MORE

Anastasia Vila 2, Polichrono

Поставена е на сама плажа во Полихроно. Лемони Вила 1 располага со дуплекс апартмани Максималниот капацитет на апартманите е до 7 лица.

MORE

Anastasia Hotel

MORE

Port Marina Hotel

MORE

Elinotel Apolomare

MORE

Portes Lithos Luxury Resort

MORE

Iris Hotel Siviri 3*+

MORE

Alexander The Great 4*

MORE

Elani Bay Resort 4*

MORE

Portes Beach Hotel 4*

MORE

Naias Beach Hotel & Apartments 3*

MORE

Potidea Palace

MORE

Calypso Siviri

MORE

Blue Carpet Luxury Suites

MORE

Anastasia 3 Vila, Polichrono

Вила Анастасија 3 е лоцирана во мирниот дел на Полихроно на 30м од плажа. Располага со четворокреветни дуплекс апартмани

MORE

Istion Club & Spa Resort

MORE

Possidi Holidays Resort

MORE

Sani Beach Hotel

MORE

BelleVue Villas

MORE

Bellagio Blue

MORE

Dyonissos Inn

MORE

Chrousso Village

MORE

Bellagio Hotel

MORE

Olympion Sunset

MORE

Flegra Palace Hotel

MORE

Grecotel Pella Beach

MORE

Hotel Calypso

MORE

Miraggio Thermal Spa Resort

MORE

Pomegranate Wellness Spa Hotel

MORE

Kassandra Mare

MORE

Tresor Sousouras (Ex. Hanioti Palace)

MORE

Simantro Hotel

MORE

Afitis Boutique Hotel

MORE

Aegean Melathron Hotel

MORE

Bomo Olympic Kosmas 3*

Економичен хотел, дел од ланецот БОМО КЛУБ, комфорни соби, професионална услуга. Поставен на 150м од преубавата песочна плажа на Ханиоти, комплетно реновиран ресторан 2016 богат избор на шведска маса. Погоден избор за фамилијарен одмор.

MORE

Elinotel Polis Hotel

MORE

Kriopigi Hotel

MORE

Kassandra Palace Hotel

MORE

Bomo Athos Palace

MORE

Hanioti Melathron Hotel

MORE

Tours

24ти Мај Ханиоти – Dionysos Hotel

MORE

24ти Мај Ханиоти – Calypso Hotel

MORE

Велигден, 1ви Мај, 24ти Мај избор на хотели Грција

MORE

Things to Do