WaikikiWaikiki

Понуди за Тасос

Сместувања

Ntinas Filoxenia Hotel Apartments

Помал хотелски комплекс во близина на песочна плажа. Одлична панорама, комфорни пространи соби модерно опремени, дво-спални и тро-спални апартмани. три нивоа мезонети. Одличен избор за комфорен фамилијарен одмор во познатото турситичко место на Тасос, Скала Потамија (Голден Бич).

ПОВЕЌЕ

Места од интерес