WaikikiWaikiki

Понуди за Евија

Сместувања

Bomo Club Palmariva Beach

Популарен и удобен хотел идеален за фамилијарен Одмор Убаво уредена површина, приватна песочна плажа, ресторани барови, олимписки базен, конференциски услуги, забавна програма, анимација, детски клуб, спортски активности, фитнес центар и многу повеќе за загарантиран незаборавен одмор.

ПОВЕЌЕ

Аранжмани

8-ми Март, Едипсос – Евија

  • Сигурна Реализација
  • Превоз со автобус на наведената релација
  • Сместување во Хотел 3* на база 3 ноќевања
  • Исхрана на база полу пансион (појадок и вечера)
  • Траект Глифа – Евија – Глифа

ПОВЕЌЕ

Места од интерес