Ланец на хотели со единствена политика и стандарди, фундаментални за сите хотели поединечно, кои резултираат со висок квалитет и врвна услуга. Со својата цел за постојано подобрување на квалитетот во услугата во сооднос со примарно поставените високи стандарди со сигурност го обезбедува одржливиот успех. Во натпревар со националната и интернационалната конкуренција за водечка позиција стандардот за квалитет овде е на највисоко ниво.
Crystal Hotels – од вкупно 14 хотели во својот состав, лоцирани во најпопуларните туристички места во Турција, најмногу Кристали се лоцирани на Анталиската Ривиера.

CRYSTAL AURA BEACH Resort & SPA 5* ( Кемер )
Покрај самото море на една од најчистите плажи наградени со плаво знаме, неколку минути од центарот на градот Кемер, на 55км од аеродромот во Анталија, распослан низ палмовите дрвја со своите базени, аквапаркови и останати содржини овој хотел е совршен ресорт за фамилијарни одмори исполнети со забава. Повеќе>>

Crystal Aura


CRYSTAL FLORA BEACH Resort 5* ( Beldibi )
Во местото Белдиби во близина на Кемер, опколен со зеленило и бујна природа мегу планината Таурус и Mедитеранското Mоре, составен од повеќе бунгалови објекти … Повеќе>>

flora4


CRYSTAL DE LUXE Resort & SPA 5* ( Кемер )
Во близина на брегог Фаселис и историското место Олимпос, познат по своите национални паркови и организирани забави. Одморот во овој хотел е уживање во недопрената прекрасна природа која го опкружува и забава во ноќните вечери во некои од најпознатите ноќни клубови лоцирани во непосредна близина.
Повеќe>>

Crystal De Lux


CRYSTAL TAT BEACH Golf Resort & SPA 5* ( Белек )
Лоциран во местото Учкум, Белек. На 35км од аеродромот на Анталија на самата плажа, декориран во прекрасен пејсаж, составен од голем број базени од најразлична големина, аква парк и долга приватна плажа, претставува вистински рај за фамилии со деца. Повеќе>>

CRYSTAL TAT


CRYSTAL PARAISO VERDE Resort & SPA 5* ( Белек )
Во Белек, Анталија, каде зеленото и плавото се пресретнуваат, на само неколку метри од сопствена плажа со ситни камчиња и природен песок. Интересен факт поврзан со овој хотел е што тука морските желки ги положуваат своите јајца
Дестинација за мирен одмор во прекрасно природно опкружување.

Crystal Paraiso Verde


CRYSTAL WATERWORLD Resort & SPA 5* ( Белек )
На самиот брег од местото Белек, овој хотел овозможува поинакаов одмор со лизгави авантури исполнети со забава за парови од најразлична возраст како и за фамилии со деца. Место, каде е лоциран еден од најдобрите аква паркови во медитеранскиот регион.

CRYSTAL WATER WORLD !1


CRYSTAL PALACE Luxury Resort & SPA 5* ( Сиде )
На 12км од местото Сиде. Crystal Palace Luxury Resort & Spa е препознатлив по својата топла и пријателска атмосфера, по комфорот и беспрекорниот сервис за релаксиран, елитен одмор исполнет со најразлични вкусови од интернационалната и турската кујна.
Повеќе>>

Crystal Palace Luxury Resort


CRYSTAL SUNSET Luxury Resort & SPA 5* ( Сиде )
Комфорен и привилигиран ресорт, стилски декориран со модерна архитектура. Во својот состав брои
аква парк кој е составен од 11 забавни тобогани за лизгави авантури исполнети со адреналин.
Повеќе>>

Crystal Sunset


CRYSTAL SUNRISE QUEEN Resort & SPA 5* ( Сиде )
Прекрасната архитектура се соединува со одличната услуга и забавата до максимум. Големите комфорни соби со најразлични содржини и комфор се привилегија. Изгрејсонцата од овој хотел се чинат единствени и Ве оставаат без зборови.
Составен од големи пространи површини, 150 метри долга песочна плажа и неколку базени од најразлична големина,со прекрасна панорама кон Сиде и Анталија претставува хотел кој овозможува спектакуларен рајски одмор за сите генерации.
Повеќе>>

CRYSTAL SUNRISE QUEEN


CRYSTAL ADMIRAL Resort Suites & SPA 5* ( Сиде )
Ресорт како од земјата на бајките со прекрасна панорама. Со своите неколку базени од различна големина и аква парк е вистински одмор за фамилии со деца. Различна и специфична архитектура во убав предел …

CRYSTAL ADMIRAL


[su_row]
[su_column size=”1/3″]

LAST MINUTE CASOVNIK

LAST MINUTE !!! НЕВЕРОЈАТНИ ЦЕНИ !!!

[/su_column]
[su_column size=”1/3″]

Турција Аранжмани

Турција Дестинација за Целата Година

[/su_column]
[su_column size=”1/3″]

news-plus-icon

ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА ЗА АНТАЛИЈА – Лето 2015

 [/su_column]
[/su_row]