WaikikiWaikiki

Zante Royal Resort & Water Park

Слободни Соби

ZANTE ROYAL RESORT & WATER PARK 2020 RP

Max Guests:
4
Max Kids:
2
ZANTE ROYAL RESORT & WATER PARK 4* VASILIKOS ZAKYNTHOS  www.zanteroyalpalace.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО
5 01.05-02.06

30.09-20.10

03.06-15.06

23.09-29.09

16.06-30.06

11.09-22.09

01.07-15.07 16.07-31.07

25.08-10.09

01.08-24.08    
DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE
1Ad 71 116 137 141 151 169    
1Ad+1ch

(0-13.99)

71 116 137 141 151 169    
1Ad+2ch

(0-13.99)

71 116 137 141 151 169    
DOUBLE ROOM
2Ad 71 115 137 141 159 170    
3Ad 96 156 186 191 215 230    
2Ad+1ch

(0-13.99)

71 115 137 141 159 170    
FAMILY ROOM
3Ad+1ch

(0-13.99)

96 156 186 191 215 230    
4Ad 117 190 227 234 263 282    
2Ad+2ch

(0-13.99)

88 144 171 177 199 213    
DOUBLE ROOM SINGLE USE SEA VIEW
1Ad 80 123 146 158 170 181    
1Ad+1ch

(0-13.99)

80 123 146 158 170 181    
1Ad+2ch

(0-13.99)

80 123 146 158 170 181    
DOUBLE ROOM SEA VIEW
2Ad 80 122 146 157 170 181    
3Ad 108 165 198 212 230 245    
2Ad+1ch

(0-13.99)

80 122 146 157 170 181    
FAMILY ROOM SEA VIEW
3Ad+1ch

(0-13.99)

108 165 207 212 230 245    
4Ad 131 201 252 260 282 299    
2Ad+2ch

(0-13.99)

99 152 191 197 213 227    
Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Опис:15 км. од градот Занте, паркинг, отворен базен, тобоган, WI-FI, фитнес, чадори и лежалки на плажа

( со доплата ), мини клуб, детски тобоган, бар, ресторан, кошарка, пинг понг

Соби: балкон, клима, САТ ТВ, телефон, фрижидер
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ZANTE ROYAL RESORT & WATER PARK 2020 EBD

Max Guests:
4
Max Kids:
2
ZANTE ROYAL RESORT & WATER PARK 4* VASILIKOS ZAKYNTHOS     www.zanteroyalpalace.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО
5 01.05-02.06

30.09-20.10

03.06-15.06

23.09-29.09

16.06-30.06

11.09-22.09

01.07-15.07 16.07-31.07

25.08-10.09

01.08-24.08
DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE
1Ad 61 87 117 120 129 145
1Ad+1ch

(0-13.99)

61 87 117 120 129 145
1Ad+2ch

(0-13.99)

61 87 117 120 129 145
DOUBLE ROOM
2Ad 61 86 117 120 136 145
3Ad 82 117 158 162 183 196
2Ad+1ch

(0-13.99)

61 86 117 120 136 145
FAMILY ROOM
3Ad+1ch

(0-13.99)

82 117 158 162 183 196
4Ad 99 143 192 199 223 239
2Ad+2ch

(0-13.99)

75 108 146 150 169 181
DOUBLE ROOM SINGLE USE SEA VIEW
1Ad 69 93 125 135 145 155
1Ad+1ch

(0-13.99)

69 93 125 135 145 155
1Ad+2ch

(0-13.99)

69 93 125 135 145 155
DOUBLE ROOM SEA VIEW
2Ad 69 92 125 134 145 155
3Ad 92 124 168 180 196 209
2Ad+1ch

(0-13.99)

69 92 125 134 145 155
FAMILY ROOM SEA VIEW
3Ad+1ch

(0-13.99)

92 124 176 180 196 209
4Ad 112 151 214 221 239 255
2Ad+2ch

(0-13.99)

85 115 162 167 181 193
Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Опис:15 км. од градот Занте, паркинг, отворен базен, тобоган, WI-FI, фитнес, чадори и лежалки на плажа

( со доплата ), мини клуб, детски тобоган, бар, ресторан, кошарка, пинг понг

Соби: балкон, клима, САТ ТВ, телефон, фрижидер
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2020 EBD
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Хотел
4 *
Грција
Zakynthos 291 00, Greece

Положба: Лоциран во Закинтос (Василикос), Занте Ројал Ресорт е на 5 минути од плажата Порто Рома и плажата Св. Николас.

Сместување: 149 соби (двокреветни и фамилијарни). Собите се опремени со туш, фен, клима уред, интернет, тв, телефон, мини фрижидер, балкон/тераса.

Услуга: се вклучено.

Содржини: ресторан, главен бар, бар покрај базен, базен, паркинг, мини маркет…

Плажа: песочна на 80 метри.

Спорт и забава: теретана, кошарка, одбојка, греколето, детски анимации, детски клуб…

Услови на Zante Royal Resort & Water Park

Содржини од Zante Royal Resort & Water Park

Коментари (0 коментари)

LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Zante Royal Resort & Water Park Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло