WaikikiWaikiki

Villas Malina and Yagoda

Расположливост

Не се пронајдени соби
Апартмани и Студија
3 *
Бугарија
Боровец
Borovets, Bulgaria
14:00-23:99
01:00-12:00
3 ноќи
10 % Off

Early Booking:
– 10% ” Early Booking “за резервациите направени до 01.12 и комплетно платени до 01.12
EB попустите не важат за Додатоците!

Акции:
7=6 за периодот 01.03.- 30.03 (за резервации направени пред 01.12)
EB попустите НЕ се комбинираат со Акциите.

ЦЕНИ ПО СОБА ОД НОЌ САМО СПИЕЊЕ

Тип на Сместување 28.12 – 03.01 01.12 – 27.12
04.01 – 31.03
Услуга RO RO
Villa Yagoda
(за 1 – 4 лица )
€ 86 € 56
Villa Yagoda сауна
(за 1 – 4 лица )
€ 96 € 61
Villa Yagoda de Luxe
(за 1 – 4 лица )
€ 87 € 57
Villa Malina
(за 1 – 4 лица )
€ 90 € 60
  • Цена во евра за уплати во денари по курс 1 евро = 62 мкд

Цената Вклучува:
– 1 ноќевање по соба на на база само спиење
– Хотелско осигурување, ресорт такса, 9%VAT

Минимум престој за 28.12 – 03.01 – 4 ноќи!

Максимален капацитет
– Villa – 4 + 2pax

Додатоци
Божиќна вечера /не задолжително/ 40.00 евра по возрасен и 20.00 евра по дете /4 – 13.99/
Новодогишна вечера /задолжително/ 60.00 евра по возрасен и 30.00 евра по дете /4 – 13.99/
Оброци во ресторан “Yagoda”:
– Појадок – возрасен – 5,00; дете 4-13,99 години – 3,00
– Вечера – возрасен – 11,00; дете 4-13,99 години – 6,00

Услови на Villas Malina and Yagoda

14:00-23:99
01:00-12:00
Без пенали за откази направени до 21 ден пред датумот на пристигнување за периодот: 28.12 - 03.01 По овој период 100% пенали // Без пенали за откази направени до 10 дена пред датумот на пристигнување за периодот: 01.12 – 27.12 и 04.01 - 31.03 По овој период - 1 ноќевање се наплатува No show 100 % пенали
Екстра кревет во вилите "Malina" 5-ти и 6-ти кревет – 6,00 по лице по ден
EB попустите не важат за Додатоците! // 7=6 за периодот 01.03.- 30.03 (за резервации направени пред 01.12) // EB попустите НЕ се комбинираат со Акциите.

Содржини од Villas Malina and Yagoda

  • бесплатен паркинг

Коментари на Гости (0 коментари)

Villas Malina and Yagoda Боровец, Бугарија

Вашиопт целокупен впечаток од овој објект

Број на Резервација

Пин Код

Наслов на Вашиот коментар

Вашиот коментар

Каков тип на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилијарен
  • Пријатели
  • Соло