WaikikiWaikiki

Vila Toroni Apartments, Toroni

Слободни Соби

Апартмани и Студија
Грција
Халкидики, Втор Крак
toroni, Toroni 620 73, Greece
14:00
10:00
10 % Off

Вила Торони Апартментс е постар објект лоцирана на самата плажа. Има убав уреден двор, паркинг за коли и скара. Располага со дванаесет студија шест на прв и шест на втор кат. Секое од студијата е опремено со одвоена кујна со фрижидер, решо и прибор согласно капацитетот на собата, тоалет со туш, балкон, ТВ (рамен екран), клима (бесплатно), Wi-Fi интернет (бесплатно) мал брачен кревет и единечен кревет, во некој од студијата има можност за доплнителен кревет на расклопување. Осум студија се со директен поглед кон море (STD SV), две се со страничен (STD SSV) и две студија се без балкон (STD ECO).
Забелешки: Студијата се постари опремени во традиционален грчки стил како повеќето вили од послаба категоризација во Грција.
Вебстрана: https://www.toroniapartments.gr/
Booking.comTORONI APARTMENTS

 -10% за резервации со комплетни уплати до 31.01.2020
 -7% за резервации со комплетни уплати до 31.03.2020

Вила Торони Апартментс, Торони- Цени за 7 ноќи по лице со превоз или по соба само наем

– Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
– Цените кои не се означени со (*) се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз | 3-то и 4-то лице БЕСПЛАТНО сместување плаќаат само превоз; За користење на сопствен превоз се намалува - 10ЕУР од лице.
- Цените означени со (*) за 7 ноќи/8 дена, се дадени за наем на студио без вклучен превоз;
- Πрвите две и последните две смени се ПРОМО и не важат EARLY BOOKING попустот
ТЕРМИНИНОЌИSTD 1/2+1 ECO
БЕЗ БАЛКОН
(МАКС.3 ЛИЦА)
STD 1/2+1 SSV
СТРАНИЧЕН ПОГЛЕД МОРЕ
(МАКС.3 ЛИЦА)
STD 1/2+1 SV
ПОГЛЕД МОРЕ
(МАКС.3 ЛИЦА)
STD 1/2+1+Exb SV
ПОГЛЕД МОРЕ
(МАКС.4 ЛИЦА)
17.05-31.05.2020769798999
24.05-31.05.20207798999109
31.05-07.06.2020799119129139
07.06-14.06.20207119149159169
14.06-21.06.20207149169179Продадено!
21.06-28.06.20207159179189Продадено!
28.06-05.07.20207*329349399419
05.07-12.07.20207*359379439459
12.07-19.07.20207*379399439459
19.07-26.07.20207*389419479499
26.07-02.08.20207*389419479499
02.08-09.08.20207*389419479499
09.08-16.08.20207*389419479499
16.08-23.08.20207*369379409429
23.08-30.08.20207149169179189
30.08-06.09.20207139159169179
06.09-13.09.20207109119129139
13.09-20.09.20207798999109
20.09-27.09.2020759697989

НАПОМЕНА:
– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
– При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
– Во апартман, дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни
– Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);
– Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;
– Превоз од:  Куманово/ Скопје / Велес / Неготино / Смоквице / Гевгелија;
– Автобусот ги остава/зема патниците на околу 100m од вилата.
– Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
– За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин;
– Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
– Доплата за патничко осигурување – 150мкд / 300мкд за лица над 65 год

Услови на Vila Toroni Apartments, Toroni

14:00
10:00

Содржини од Vila Toroni Apartments, Toroni

  • Wi-Fi интернет
  • бесплатен паркинг
  • клима

Коментари (0 коментари)

РЕДОВНА


EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Vila Toroni Apartments, Toroni Халкидики, Втор Крак, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло