WaikikiWaikiki

Tosca Beach (Bomo Club)

Слободни Соби

  • ЦЕНИТЕ СЕ СО ПРЕСМЕТАН ПОПУСТ
BOMO TOSCA BEACH 4+* KAVALA
ЦЕНИ ПО СОБА ОД ДЕН СО ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА – HB
15.09-15.09 16.09-17.09 18.09-24.09 25.09-06.10
DOUBLE ROOM BUNK BED/SEA VIEW
2Ad+2ch(0-11,99) 169 146 129 96
SINGLE ROOM SEA VIEW
1Ad 124 105 93 69
1Ad+1ch(0-11,99) 124 105 93 69
DOUBLE ROOM SEA VIEW
2Ad 131 113 100 74
2Ad+1ad 173 149 131 97
2Ad+1ch(0-11,99) 131 113 100 74
SUITE SEA VIEW
2Ad 208 180 169 124
2Ad+1ad 208 180 169 124
2Ad+1ad+1ch(0-11,99) 208 180 169 124
2Ad+1ch(0-11,99) 208 180 169 124
2Ad+2ad 208 180 169 124
2Ad+2ch(0-11,99) 208 180 169 124
SUITE FAMILY  SEA VIEW
2Ad+1ad+1ch(0-11,99) 191 160 141 111
2Ad+2ad 191 160 141 111
2Ad+2ch(0-11,99) 191 160 141 111
Минимум Престој  2  2  2  1
Stay over tax 3EUR по соба од ден
ЦЕНИ ВО ЕВРА ЗА УПЛАТИ ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕВРО = 62 МКД
ЦЕНИ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ОД 01.08 ДО 31.08
  • ЦЕНИТЕ СЕ СО ПРЕСМЕТАН ПОПУСТ
BOMO TOSCA BEACH 4+* KAVALA
ЦЕНИ ПО СОБА ОД ДЕН УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО – UL
31.07-05.08
DOUBLE ROOM BUNK BED/SEA VIEW
2Ad+2ch(0-11,99) 213
SINGLE ROOM SEA VIEW
1Ad 146
1Ad+1ch(0-11,99) 146
DOUBLE ROOM SEA VIEW
2Ad 171
2Ad+1ad 231
2Ad+1ch(0-11,99) 171
SUITE SEA VIEW
2Ad 301
2Ad+1ad 301
2Ad+1ad+1ch(0-11,99) 301
2Ad+1ch(0-11,99) 301
2Ad+2ad 301
2Ad+2ch(0-11,99) 301
SUITE FAMILY  SEA VIEW
2Ad+1ad+1ch(0-11,99) 266
2Ad+2ad 266
2Ad+2ch(0-11,99) 266
Минимум Престој  1
Stay over tax 3EUR по соба од ден
ЦЕНИ ВО ЕВРА ЗА УПЛАТИ ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕВРО = 62 МКД
ЦЕНИ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ОД 31.07 ДО 05.08
Хотел
4 *
Грција
Кавала
Kavala 655 00, Greece
4 ноќи

Локација: Одалечен е на 1 км од Палио, 6км од Кавала.

Сместување: Вкупно 125 соби (во бунгалови). Doubles (~18 m2), Apartments Sea View (~32 m2), 4 Suites Sea View (~32 m2). Собите се опремени со клима, телефон, Wi-Fi интернет, сеф, мини фрижидер, телевизор, купатило, фен, апарат за кафе/чај,  балкон/ тераса

Краток Опис: Се наоѓа во пријатно окружување. Се состои од централна зграда со ресторан и прием и бунгалови лоцирани на 50-300 метри од плажа во мала борова шума. Хотелот располага со приватна организирана песочна плажа, има удобни соби и детски клуб Греколето со посебна анимација за деца од 4-12 год. Хотелот е погоден за квалитетен фамилијарен одмор. Комплетно реновиран 2016, со бројни иновации за сезона Лето 2018.

Услови на Tosca Beach (Bomo Club)

Повеќе од 21 ден пред поаѓање = без пенали // Отказ од 20-15 дена пред поаѓање = 50% вкупната сума се задржува // Отказ од 14-1 ден пред поаѓање =100% се задржува

Содржини од Tosca Beach (Bomo Club)

  • Wi-Fi интернет
  • клима
  • Плажа (Бесплатно)

Коментари (0 коментари)

Tosca Beach (Bomo Club) Кавала, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло