WaikikiWaikiki

Tasula Vila

Расположливост

Апартмани и Студија
Грција
Халкидики, Прв Крак
Unnamed Road, Polichrono 630 85, Greece
14:00
10:00

ВилаТасула” се наоѓа на една од најдобрите локации во Полихроно и e oдалечена на 50м од плажа.Од центарот на градот е одалечена околу 200м. Вилата располага со 3+1 апартмани со ранч кревет во кујната и паркинг кој се наоѓа пред вилата. Собите се наоѓаат на приземје. Во собите има комплетна опремена кујна за онолку лица колку што има кревети , тоалет, голема тераса за сите апартмани, Wi-fi и ТV.

Вила Тасула, Полихроно - Цени по лице за 7 ноќи со вклучен превоз

- Цените се по лице за 7 ноќи со вклучен Автобуски превоз за минимум 2 лица во соба
- Трето (3), Четврто (4) лице ГРАТИС плаќаат само превоз. Возрасни (35евра) Деца до 2-12 год (25евра)
- Цените се изразени во евра за уплати во денари по курс 1 евро = 62 мкд
- Попустот не важи за ПРОМО смените.
ТерминНоќиАпп 1/3+1
20.05 – 27.057 Промо49
27.05 – 03.067 Промо59
03.06 – 10.06789
10.06 – 17.067109
17.06 – 24.067149
24.06 – 01.077169
01.07 – 08.077245
08.07 – 15.077263
15.07 – 22.077298
22.07 – 29.077298
29.07 – 05.087298
05.08 – 12.087298
12.08 – 19.087283
19.08 – 26.087268
26.08 – 02.097253
02.09 – 09.097159
09.09 – 16.09775
16.09 – 23.097 Промо70
23.09 – 30.097 Промо65

Вила Тасула, Полихроно - Наем на Апартман 1/3+1 за 7 ноќи

- Цените се изразени за наем по соба за 4 лица.
- Цените се изразени во евра за уплати во денари по курс 1 евро = 62 мкд
- Попустот не важи за ПРОМО смените.
ТерминНоќиАпп 1/3+1
20.05 – 27.057 Промо98
27.05 – 03.067 Промо118
03.06 – 10.067148
10.06 – 17.067188
17.06 – 24.067268
24.06 – 01.077308
01.07 – 08.077420
08.07 – 15.077455
15.07 – 22.077525
22.07 – 29.077525
29.07 – 05.087525
05.08 – 12.087525
12.08 – 19.087495
19.08 – 26.087465
26.08 – 02.097435
02.09 – 09.097159
09.09 – 16.097120
16.09 – 23.097 Промо110
23.09 – 30.097 Промо100

НАПОМЕНА

– Цените означени со (ΠΡΟΜΟ) се промотивни и не подлежат на попусти за ран букинг
– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
– Цените се дадени во првата табела се по лице за 7 ноќи/8 дена за минимум 2 лица со вклучен превоз | 3-то,  4-то лице БЕСПЛАТНО сместување;
– Цените за 7 ноќи/8 дена во втората табела, се дадени за наем на цел Апартман без вклучен превоз;
– Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
– При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
– Во АПАРТМАН, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла ( 3 нормални кревети и 1 екстра додатен). Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни – БЕСПЛАТНО;
– Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);
– Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;
– Превоз од: Штип / Скопје / Куманово / Велес / Струмица / Удово / Гевгелија;
– Автобусот ги остава/зема патниците на околу 80m од вилата.
– Клима и Wi-Fi интернет – БЕСПЛАТНО!
– Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти и Не важат за првиот термин.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
– За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на вториот термин;
– При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
– Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
– Доплата за патничко осигурување – 150мкд / 300мкд за лица над 65 год

Услови на Tasula Vila

14:00
10:00

Содржини од Tasula Vila

  • Wi-Fi интернет
  • клима

Коментари на Гости (0 коментари)

Tasula Vila Халкидики, Прв Крак, Грција

Вашиопт целокупен впечаток од овој објект

Број на Резервација

Пин Код

Наслов на Вашиот коментар

Вашиот коментар

Каков тип на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилијарен
  • Пријатели
  • Соло