WaikikiWaikiki

Sunshine Corfu Hotel & Spa

Расположливост

RO SUNSHINE CORFU HOTEL & SPA NISSAKI

Макс Лица:
5
Макс Деца:
4
SUNSHINE CORFU HOTEL & SPA / 4* (A) / NISSAKI / CORFU
ЦЕНИ ПО СОБА ОД НОЌ – ALL INCLUSIVE
Regular Offer 24.04-29.05
22.09-15.10
30.05-26.06
08.09-21.09
27.06-06.07
22.08-07.09
07.07-21.08
DOUBLE BUNGALOW FOR SGL GARDEN VIEW
1Ad 74 128 158 181
1Ad+1ch(0-12,99) 74 128 158 181
1Ad+2ch(0-12,99) 74 128 158 181
DOUBLE BUNGALOW GARDEN VIEW
2Ad 112 150 186 213
2Ad+1ad 151 203 251 287
2Ad+1ch(0-12,99) 112 150 186 213
FAMILY BUNGALOW GARDEN VIEW
2Ad+1ad+1ch(0-12,99) 166 233 282 314
2Ad+2ch(0-12,99) 166 233 282 314
JUNIOR SUITE POOL FRONT
2Ad 332 387 440 476
2Ad+1ad 332 387 440 476
2Ad+1ch(0-12,99) 332 387 440 476
SUITE POOL FRONT
2Ad 378 440 469 497
2Ad+1ad 378 440 469 497
2Ad+1ad+1ch(0-12,99) 378 440 469 497
2Ad+1ch(0-12,99) 378 440 469 497
2Ad+2ad 378 440 469 497
2Ad+2ch(0-12,99) 378 440 469 497
DOUBLE BUNGALOW FOR SGL SEA VIEW
1Ad 77 137 167 194
1Ad+1ch(0-12,99) 77 137 167 194
1Ad+2ch(0-12,99) 77 137 167 194
DOUBLE BUNGALOW SEA VIEW
2Ad 117 161 197 229
2Ad+1ad 158 218 266 308
2Ad+1ch(0-12,99) 117 161 197 229
FAMILY BUNGALOW SEA VIEW
2Ad+1ad+1ch(0-12,99) 179 242 293 339
2Ad+2ch(0-12,99) 179 242 293 339
FAMILY MAISONETTE SEA VIEW
2Ad+1ad+2ch(0-12,99) 216 294 354 402
2Ad+2ad+1ch(0-12,99) 216 294 354 402
2Ad+3ch(0-12,99) 216 294 354 402
DOUBLE ROOM FOR SGL SEA VIEW/MAIN BUILDING
1Ad 77 137 167 194
1Ad+1ch(0-12,99) 77 137 167 194
1Ad+2ch(0-12,99) 77 137 167 194
DOUBLE ROOM SEA VIEW/MAIN BUILDING
2Ad 117 161 197 229
2Ad+1ad 158 218 266 308
2Ad+1ch(0-12,99) 117 161 197 229
FAMILY ROOM SEA VIEW/MAIN BUILDING
2Ad+1ad+1ch(0-12,99) 179 242 293 339
2Ad+2ch(0-12,99) 179 242 293 339
FAMILY ROOM LARGE SEA VIEW/MAIN BUILDING
2Ad+1ad+2ch(0-12,99) 216 294 354 402
2Ad+2ad+1ch(0-12,99) 216 294 354 402
2Ad+3ch(0-12,99) 216 294 354 402
Минимум Престој  2  2  2  5
Stayovertax  4 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ПОТРЕБНА Е УПЛАТА ОД 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПОАЃАЊЕ
Хотел
4 *
Грција
Крф
Nissaki, 491 00, Greece
Нисаки / Nissaki
15 % Off

Положба : Нисаки, 25км од Керкира, прва линија од море
Сместување: 313 соби; 108 Double Rooms MB GV,SV & 88 Double Bungalow GV,SV (~28 кв.м), 74 Family Rooms SV (~33-40 m2), 15 Family Bungalows GV/SV (~31 m2), 3 Junior Suites PF (~42 m2), 8 Suites PF (~56 m2), 13 Family Maisonettes (61 m2), 88 Bungalow GV,SV (26-27 m2), 15 Family Bungalows GV/SV (31 m2).
Услуга: се вклучено на база шведска маса
Содржини: бар, рестора, 2 базени, џакузи, фризер, Wi-Fi интернет со доплата, лекар на повик, масажа, паркинг, мини маркет, сауна, СПА, теретана, турска бања, детски базен, детски клуб, игралиште за деца,
Плажа: песочна и камчиња, бесплатни лежалки, чадори и пешкири
Спорт и забава: кошарка, мини фудбал, одбојка на плажа, водени спортови, пинг понг, тенис, биљард, анимација
Опременост на собите: клима, телефон, сателитска ТВ, Wi-Fi интернет со доплата, сеф, тоалет со туш/када, фен, мини фрижидер, балкон, сеф бесплатно

EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Услови на Sunshine Corfu Hotel & Spa

Содржини од Sunshine Corfu Hotel & Spa

Коментари на Гости (0 коментари)

Sunshine Corfu Hotel & Spa Крф, Грција

Вашиопт целокупен впечаток од овој објект

Број на Резервација

Пин Код

Наслов на Вашиот коментар

Вашиот коментар

Каков тип на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилијарен
  • Пријатели
  • Соло