WaikikiWaikiki

Sunset Hotel

Слободни Соби

Апартмани и Студија
2 *
Грција
Халкидики, Втор Крак
Paradisos, Neos Marmaras - Skiathos, Neos Marmaras 630 81
Неос Мармарас
3 ноќи

Положба : лоциран е во Неос Марамарас на сама плажа, на вториот крак Ситонија, околу 115 километри оддалечено од Солун
Сместување : еднокреветни, двокреветни, трокреветни и фамилоијарни соби сместени во 4 згради, опремени со ТВ, телефон, клима со доплата, мини кујна со фрижидер и интернет пристап
Услуга: наем на соби и спиење со појадок
Плажа : песочна плажа
Содржини: отворен базен, ресторан, бар, бесплатни чадори и креветчиња поред базен, бесплатен паркинг и бесплатен интернет покрај базенот и во барот.

РЕДОВНА


EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Услови на Sunset Hotel

Содржини од Sunset Hotel

 • Wi-Fi интернет
 • бесплатен паркинг
 • кафе бар
 • клима
 • надворешен базен
 • сеф
 • телевизија
 • фитнес
 • фрижидер

Коментари (0 коментари)

Sunset Hotel Халкидики, Втор Крак, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

 • Бизнис
 • Парови
 • Фамилија
 • Пријатели
 • Соло