WaikikiWaikiki

Sousouras

Расположливост

Хотел
3 *
Грција
Халкидики, Прв Крак
Chaniotis 630 85
Ханиоти
14:00
10:00

Локација: Халкидики / Касандра ( Прв Крак ) во Ханиоти, на сама плажа
Капацитет: 77 соби и бунгалови.
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Хотелски содржини: базен, паркинг, ресторан, градина, базен бар, бар на плажа, игралиште и сл

Ценовник

Sousouras Hotel 3* RP Summer 2018

* Цени по соба од ноќ во евра за уплати во денари по курс 1 евро = 62 мкд
* ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017 EBD
* УПЛАТА 25% ВЕДНАШ, 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Тип на СобаУслугаБрој на лица01.05-31.0501.06-13.0614.06-30.0601.07-10.0711.07-24.0825.08-31.0801.09-15.0916.09-30.0901.10-31.10
Family Room BuildingHB2Ad105134158163163163158134105
Family Room BuildingHB2Ad+1ad105134158163163163158134105
Family Room BuildingHB2Ad+2ad105134158163163163158134105
Family Room BungalowHB2Ad116151169174174174169151116
Family Room BungalowHB2Ad+1ad116151169174174174169151116
Family Room BungalowHB2Ad+2ad116151169174174174169151116
Family Room BungalowHB2Ad+3ad146181198204204204198181146
Double Room for SglHB1Ad658496119131119968465
Double Room for SglHB1Ad+1ch(0-11,99)658496119131119968465
Double RoomHB2Ad658496119131119968465
Double RoomHB2Ad+1ad8711112615717215712611187
Double RoomHB2Ad+1ch(0-11,99)658496119131119968465
Triple RoomHB3Ad8711112615717215712611187
Triple RoomHB3Ad+1ch(0-11,99)8711112615717215712611187
Мин. Престој555555555

Нема во моментов

Нема во моментов

Услови на Sousouras

14:00
10:00

Содржини од Sousouras

 • Wi-Fi интернет
 • игралиште
 • клима* (Доплата)
 • паркинг* (Доплата)
 • Плажа* (доплата)
 • сеф

Коментари на Гости (0 коментари)

Sousouras Халкидики, Прв Крак, Грција

Вашиопт целокупен впечаток од овој објект

Број на Резервација

Пин Код

Наслов на Вашиот коментар

Вашиот коментар

Каков тип на патување беше ова?

 • Бизнис
 • Парови
 • Фамилијарен
 • Пријатели
 • Соло