WaikikiWaikiki

Sea Level, Polichrono

Слободни Соби

SEA LEVEL 2020 RP

Max Guests:
4
Max Kids:
2
SEA LEVEL  4* POLICHRONO                                             www.sealevel.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА  – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
5 13.04-31.05

28.09-15.10

01.06-21.06

14.09-27.09

22.06-19.07

30.08-13.09

20.07-29.08
DOUBLE PREMIUM
2Ad 88 102 115 162
DOUBLE STANDARD
2Ad 84 97 111 157
DOUBLE SUPERIOR SIDE SEA VIEW
2Ad 93 106 123 175
3Ad 114 127 144 196
2Ad+1ch(0-6.99) 93 106 123 175
2Ad+1ch(7-11.99) 93 106 123 175
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА  – ПОЛУПАНСИОН
DOUBLE PREMIUM
2Ad 116 129 144 191
DOUBLE STANDARD
2Ad 112 125 138 185
DOUBLE SUPERIOR SIDE SEA VIEW
2Ad 122 134 150 202
3Ad 156 169 185 238
2Ad+1ch(0-6.99) 122 134 150 202
2Ad+1ch(7-11.99) 130 144 159 212
Минимум престој 2 3 6 6
Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

SEA LEVEL 2020 EBD

Max Guests:
4
Max Kids:
2
SEA LEVEL  4* POLICHRONO                                             www.sealevel.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА  – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
5 13.04-31.05

28.09-15.10

01.06-21.06

14.09-27.09

22.06-19.07

30.08-13.09

20.07-29.08
DOUBLE PREMIUM
2Ad 75 86 98 138
DOUBLE STANDARD
2Ad 72 83 94 134
DOUBLE SUPERIOR SIDE SEA VIEW
2Ad 80 91 104 148
3Ad 97 108 122 166
2Ad+1ch(0-6.99) 80 91 104 148
2Ad+1ch(7-11.99) 80 91 104 148
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА  – ПОЛУПАНСИОН
DOUBLE PREMIUM
2Ad 99 111 122 162
DOUBLE STANDARD
2Ad 95 106 118 157
DOUBLE SUPERIOR SIDE SEA VIEW
2Ad 103 114 128 172
3Ad 133 144 157 202
2Ad+1ch(0-6.99) 103 114 128 172
2Ad+1ch(7-11.99) 111 122 136 180
Минимум престој 2 3 6 6
Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2020 EBD
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Хотел
4 *
Грција
Халкидики, Прв Крак
Polychrono 630 85, Greece

Услови на Sea Level, Polichrono

Содржини од Sea Level, Polichrono

Коментари (0 коментари)

РЕДОВНАEARLY BOOKINGLAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Sea Level, Polichrono Халкидики, Прв Крак, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло