WaikikiWaikiki

Royal Ideal Beach, Alanya

Слободни Соби

Не се пронајдени соби
Хотел
4 *
Турција
Анталија - Аланија
Mahmutlar Belediyesi, Kargıcak Mahallesi, 07401 Alanya/Antalya, Turkey
+90 242 642 00 29
Kargicak
3 ноќи

Локација: на 114 км од аеродромот во Анталија и на 12км од центарот на Аланија. Во местото Каргичак.

Содржини: Ресторан, бар на плажа, бар покрај базен, амам, мини клуб, рецепција, Ви-Фи интернет (Со доплата)

Услуга: All Inclusive (Се Вклучено)

Плажа: Песочна

РЕДОВНА


EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Услови на Royal Ideal Beach, Alanya

Содржини од Royal Ideal Beach, Alanya

  • Wi-Fi* (Доплата)
  • Бар
  • надворешен базен
  • Ресторан
  • телевизија

Коментари (0 коментари)

* КОНКРЕТНИ ИНФОРМАЦИИ И КАЛКУЛАЦИИ ЗА АРАНЖМАНОТ ПОБАРАЈТЕ ВО НАШАТА АГЕНЦИЈА ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ ВКЛУЧУВА: - Превоз со авион со вклучени аеродромски такси на релација Скопје – Анталија – Скопје, со компанијата Sun Express (недела и среда) или Turkish Airlines (сабота). - Услуга на сместување во избраниот хотел на база на избраната услуга за време на избраниот термин. - Трансфер Аеродром – хотел – Аеродром. - Услугите на претставникот на организаторот или ино - партнерот на дестинацијата. - Трошоци за организација на програмата." ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ НЕ ВКЛУЧУВА: - Задолжително патничко осигурување. - Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии." УСЛОВИ И НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ: - Плаќањето се врши исклучиво во денарска противвредност по курс од 62,0 ден. за 1 ЕВРО. - За резервација потребна е аконтациска уплата од минимум 30% од вкупната цена на аранжманот, освен во ситуации кога е дефинирано поинаку (Ран Букинг, акции, промоции...), а останатиот износ се плаќа најдоцна 14 дена пред започнување на аранжманските услуги. * ВАЛИДНОСТ НА ПАСОШОТ ДА БИДЕ МИНИМУМ 6 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМОТ НА ПРИСТИГНУВАЊЕ * ЗАДОЛЖИТЕЛНО ДВА ДЕНА ПРЕД ПОЛЕТУВАЊЕ ДА СЕ ПРОВЕРИ ТОЧНОТО ВРЕМЕ НА ПОЛЕТУВАЊЕ НА АВИОНОТ ОД СКОПЈЕ

Royal Ideal Beach, Alanya Анталија - Аланија, Турција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло