WaikikiWaikiki

Rema Hotel

Слободни Соби

RO LETO 2020 REMA HOTEL 3* (B) VOURVOUROU

Max Guests:
4
Max Kids:
3

HOTEL REMA 3* VOURVOUROU www.hotelrema.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

10

01.05-31.05

01.06-22.06

23.06-31.07

01.08-18.08

19.08-08.09

09.09-15.10

DBL standard

23

29

58

64

58

35

Трето лице

18

18

18

18

18

18

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

15

15

15

15

15

15

Мин.престој

3

3

5

5

5

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: WI-FI,фитнес,паркинг,бар на базен,отворен базен,ресторан

Соби: балкон,клима, ТВ,телефон,фрижидер

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

Хотел
3 *
Грција
Халкидики, Втор Крак
Vourvourou 630 78
Vurvuru
14:00-22:00
08:00-12:00

Положба : лоциран е во Вурвуру на 50 метри од плажа, на вториот крак Ситонија, околу 120 километри оддалечено од Солун
Сместување : 42 двокреветни соби ( со помошно легло) опремени со клима, мини фрижидер, ТВ, телефон, интернет со доплата.
Услуга: спиење со појадок и полупансион
Плажа : песочна плажа
Содржини: отворен базен, ресторан, бар, градина, теретана, бесплатен паркинг и бесплатен интернет во јавниот дел од објектот

Услови на Rema Hotel

14:00-22:00
08:00-12:00

Содржини од Rema Hotel

Коментари (0 коментари)

EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Rema Hotel Халкидики, Втор Крак, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло