WaikikiWaikiki

Rachoni Resort

Слободни Соби

Хотел
3 *
Грција
Тасос
Σκάλα Ραχωνίου, Skala Rachoni (Thassos) 640 10, Greece
Скала Ракони

RACHONI HOTELПоложба: 450м од центарот на Скала Ракони.
Сместување: 96 соби и 12 апартмани, сите опремени со балкон, бања, фен, гардеробер, клима и тв.
Содржини: 2 базена, бар поред базен, ресторан, паркинг, соби со балкон, интернет, плажа со лежалки, кафетерија и рецепција
Услуга: полупансион ( појадок и вечера )
Плажа: се наоѓа на 20м од плажа

РЕДОВНА


EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Услови на Rachoni Resort

Содржини од Rachoni Resort

Коментари (0 коментари)

Rachoni Resort Тасос, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло