WaikikiWaikiki

Perun Lodge Hotel

Слободни Соби

ХОТЕЛ “PERUN LODGE ****  БАНСКО                      205       СОБИ
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
1 28.12-03.01 04.01-10.01

01.02-21.02

21.12-27.12

11.01-31.01

22.02-06.03

01.12-20.12

07.03-20.04

STUDIO
1adl 135 67 62 56
1adl+1chd 5-11.99 136 84 76 65
1adl+2chd 5-11.99 153 102 94 82
2adl 136 96 87 74
2adl+1chd 5-11.99 153 113 105 91
3adl 187 132 120 101
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl 146 106 95 81
1adl+1chd 5-11.99 147 107 96 82
1adl+2chd 5-11.99 165 112 102 90
1adl+3chd 5-11.99 182 129 120 108
2adl 147 107 96 82
2adl+1chd 5-11.99 165 125 114 100
2adl+2chd 5-11.99 182 142 131 118
3adl 202 147 132 114
3adl+1chd 5-11.99 220 165 149 131
4adl 257 187 168 145
Минимум престој 3
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ До  01.12.2019  100% Под 10 дена 100% Под  7дена 1 ноќевање Под  5 дена 100%
No show 100% 100% 2 ноќевања 100%
Соби: мини бар, фрижидер,сеф,балкон,телефон,телевизор,интернет, фен
Опис: конференциска сала,бизнис центар,затворен базен,лоби бар, ресторан,менувачница,продавница,фитнессала,сауна,масажа,солариум, џакузи, СПА центар,ски гардероба,сеф,
Попусти и доплати: Новогодишна вечера  75  ЕУР за возрасни и  40 Еур за  Деца
Локација: 100 метри од Гондолата
Цената вклучува:користење на затворен базен,сауна,парна бања,фитнес,сеф,WI-FI во лоби и трансфер до гондолата. Паркинг со доплата од  9

Еур на ден.

7=6  ЗА ПРЕСТОЈ ДО 20.12.2019 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 22.02.2020
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Хотел
4 *
Бугарија
Банско
ul. "Georgi Nastev" 1, 2770 Gurovitsa, Bansko, Bulgaria

EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Услови на Perun Lodge Hotel

Содржини од Perun Lodge Hotel

Коментари (0 коментари)

Perun Lodge Hotel Банско, Бугарија

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло