WaikikiWaikiki

Pavlina Beach

Слободни Соби

PAVLINA BEACH 2020 RPn

Max Guests:
4
Max Kids:
2
PAVLINA BEACH 4* NIFOREIKA PELOPONNESE- AHAIA                 www.pavlinahotel.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО
5 15.05-31.05

26.09-20.10

01.06-30.06

01.09-25.09

01.07-15.07

 

16.07-31.07 01.08-31.08
SUITE 1 BEDROOM
2Ad 127 143 161 185 193
2Ad+1ch(0-1) 127 143 161 185 193
2Ad+1ch(2-11.99) 127 143 161 185 193
2Ad+2ch(0-1) 127 143 161 185 193
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 127 143 161 185 193
2Ad+2ch(2-11.99) 165 186 210 240 252
DOUBLE ROOM GARDEN VIEW
2Ad 93 108 127 138 148
3Ad 125 146 171 187 199
3Ad+1ch(0-1) 125 146 171 187 199
3Ad+1ch(2-11.99) 125 146 171 187 199
2Ad+1ch(0-1) 93 108 127 138 148
2Ad+1ch(2-11.99) 93 108 127 138 148
2Ad+2ch(0-1) 93 108 127 138 148
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 93 108 127 138 148
2Ad+2ch(2-11.99) 120 141 165 180 192
FAMILY MAISONETTE GARDEN VIEW
2Ad+2ch(5-11.99) 138 162 190 208 221
SINGLE ROOM
1Ad 83 97 114 125 133
1Ad+1ch(0-1) 83 97 114 125 133
DOUBLE ROOM SEA VIEW
2Ad 102 118 136 148 157
3Ad 137 159 183 199 211
3Ad+1ch(0-1) 137 159 183 199 211
3Ad+1ch(2-11.99) 137 159 183 199 211
2Ad+1ch(0-1) 102 118 136 148 157
2Ad+1ch(2-11.99) 102 118 136 148 157
2Ad+2ch(0-1) 102 118 136 148 157
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 102 118 136 148 157
2Ad+2ch(2-11.99) 131 152 177 192 203
FAMILY MAISONETTE SEA VIEW
2Ad+2ch(5-11.99) 152 177 204 221 235
Мин. престој 7 7 7 7 7
Опис: ресторан,бар,таверна,отворен базен,бар на базен, бар на плажа,тенис,кошарка,игралиште за деца,паркинг
Соби: клима,САТ ТВ,фрижидер,телефон
Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

PAVLINA BEACH 2020 EBD

Max Guests:
6
Max Kids:
4
PAVLINA BEACH 4* NIFOREIKA PELOPONNESE- AHAIA          www.pavlinahotel.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО
5 15.05-31.05

26.09-20.10

01.06-30.06

01.09-25.09

01.07-15.07 16.07-31.07 01.08-31.08
SUITE 1 BEDROOM
2Ad 114 129 146 166 175
2Ad+1ch(0-1) 114 129 146 166 175
2Ad+1ch(2-11.99) 114 129 146 166 175
2Ad+2ch(0-1) 114 129 146 166 175
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 114 129 146 166 175
2Ad+2ch(2-11.99) 148 167 189 215 227
DOUBLE ROOM GARDEN VIEW
2Ad 83 97 114 125 133
3Ad 113 131 154 168 179
3Ad+1ch(0-1) 113 131 154 168 179
3Ad+1ch(2-11.99) 113 131 154 168 179
2Ad+1ch(0-1) 83 97 114 125 133
2Ad+1ch(2-11.99) 83 97 114 125 133
2Ad+2ch(0-1) 83 97 114 125 133
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 83 97 114 125 133
2Ad+2ch(2-11.99) 108 127 148 162 172
FAMILY MAISONETTE GARDEN VIEW
2Ad+2ch(5-11.99) 125 146 171 187 199
SINGLE ROOM
1Ad 75 88 103 113 119
1Ad+1ch(0-1) 75 88 103 113 119
DOUBLE ROOM SEA VIEW
2Ad 92 106 123 133 141
3Ad 124 143 166 179 190
3Ad+1ch(0-1) 124 143 166 179 190
3Ad+1ch(2-11.99) 124 143 166 179 190
2Ad+1ch(0-1) 92 106 123 133 141
2Ad+1ch(2-11.99) 92 106 123 133 141
2Ad+2ch(0-1) 92 106 123 133 141
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 92 106 123 133 141
2Ad+2ch(2-11.99) 119 138 159 172 183
FAMILY MAISONETTE SEA VIEW
2Ad+2ch(5-11.99) 137 159 183 199 211
Мин. престој 7 7 7 7 7
Опис: ресторан,бар,таверна,отворен базен,бар на базен, бар на плажа,тенис,кошарка,игралиште за деца,паркинг
Соби: клима,САТ ТВ,фрижидер,телефон
Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2020
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Хотел
4 *
Dimi 252 00, Greece

Положба: се наоѓа на полуостровот Пелопонез во Нифореика на 27 км од Патрас.

Сместување: 93 соби (двокреветни, свити и мезонети). Собите се опремени со бања, фен (на барање на рецепција) , клима уред, тв со сателитски канали, телефон, фрижидер, интернет,  балкон..

Услуга: се вклучено.

Содржини: рецепција, ресторан, таверна, бар, бар на плажа, базен покрај плажа, продавница за сувенири, базен, паркинг..

Плажа: песочна плажа, бесплатни чадори.

Спорт и забава: кошарка, тенис, одбојка, пинг понг, биљард, анимација (1 неделно, грчка вечер),

 

Услови на Pavlina Beach

Содржини од Pavlina Beach

Коментари (0 коментари)

РЕДОВНАEARLY BOOKINGLAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Pavlina Beach

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло