WaikikiWaikiki
Forgot password?

Yellow Apartments (Ex. Panos Vila)

Available Rooms

Закуп Гарантирани Соби
Грција
Халкидики, Прв Крак
Unnamed Road, Polichrono 630 85, Greece
Полихроно
14:00
09:00

Локација: Халкидики / Касандра, Прв Крак во местото Полихроно на околу 110 метри од плажа

Сместување: Апартмани дуплекси со максимален капацитет до 5 лица, на приземје, прв и втор кат. Сите опремени со две одвоени спални соби, дневна соба, трпезариска маса , кујна и туш/вц, балкон.

Содржини: Клима (Бесплатно), Интернет Ви-Фи (Бесплатно), широк земјен простор кој се користи како паркинг за кола.

Краток Опис: Поради поставеноста, во близина на централниот дел на местото Полихроно и во близина на плажата како и поради големите и комотни дуплекс апартмани Вилата Панос е одличен избор за фамилии.

Last Minute термин: 28.07.2019 – 04.08.2019 наем 420€

Вила Панос, Полихроно - Цени за 7 ноќи по лице со превоз или по соба само наем

– Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
– Цените кои не се означени со (*) се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз за минимум четири лица во соба (Мин. 4 уплати) | 5-то лице БЕСПЛАТНО сместување плаќаат само превоз; За користење на сопствен превоз се намалува - 10ЕУР од лице, 5-то БЕСПЛАТНО сместување.
– Цените означени со (*) за 7 ноќи/8 дена, се дадени за наем на цел Дуплекс Апартман без вклучен превоз;
- Πрвите две и последните две смени се ПРОМО и не важат EARLY BOOKING попустот
ТЕРМИНИНОЌИДУПЛЕКС АПП 2/2+1
(МАКС. 5 ЛИЦА)
LAST MINUTE!
23.06-30.06.20197Продадено!/
30.06-07.07.20197*Продадено!/
07.07-14.07.20197*Продадено!/
14.07-21.07.20197*Продадено!/
21.07-28.07.20197*Продадено!/
28.07-04.08.20197*529420
04.08-11.08.20197*Продадено!/
11.08-18.08.20197*529420
18.08-25.08.20197*419377
25.08-01.09.2019710999
01.09-08.09.20197Продадено!/
08.09-15.09.20197Продадено!/
15.09-22.09.2019759/
22.09-29.09.2019749/

– Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
– Цените кои не се означени со (*) се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз | 5-то лице БЕСПЛАТНО сместување плаќаат само превоз; За користење на сопствен превоз се намалува – 10ЕУР од лице.
– Цените означени со (*) за 7 ноќи/8 дена, се дадени за наем на цел Дуплекс Апартман без вклучен превоз;

НАПОМЕНА:
– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
– При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
– Во апартман, дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни
– Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);
– Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;
– Превоз од: Куманово/ Скопје / Велес / Неготино / Смоквице / Гевгелија;
– Автобусот ги остава/зема патниците на околу 100m од вилата.
– Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти и Не важат за првиот термин.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
– За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин;
– Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
– Доплата за патничко осигурување – 150мкд / 300мкд за лица над 65 год

Policies of Yellow Apartments (Ex. Panos Vila)

14:00
09:00
Сликите кои се објавени на нашата веб-страница се само дел од севкупната понуда-содржина и истите служат за да се добие генерален впечаток за објектот, агенцијата не може и нема да гарантира сместување во прецизно одредена соба од објавените. Нашата веб-страница е од информативен карактер, за сите детали и специфичности, задолжително информирајте се кај нашите вработени во канцелариите во Скопје.

Amenities of Yellow Apartments (Ex. Panos Vila)

  • Wi-Fi интернет
  • клима

Guest Reviews (0 reviews)

Yellow Apartments (Ex. Panos Vila) Халкидики, Прв Крак, Грција

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo