WaikikiWaikiki

Panorama Resort Hotel

Слободни Соби

PANORAMA RESORT 4*, BANSKO
ЦЕНИ ПО СОБА ОД ДЕН СО ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА
  01.12-20.12
09.03-31.03
21.12-27.12
12.01-23.01
03.01-11.01
24.01-08.03
28.12-02.01
SGL ROOM
1Ad 45 55 59 115
1Ad+1Ch(6-13,99) 56 69 74 144
1Ad+2Ch(6-13,99) 68 83 89 173
DBL ROOM
2Ad 62 74 82 118
2Ad+1Ch(0-13,99) 63 75 83 119
2Ad+2Ch(0-13,99)(0-5,99) 64 76 84 120
2Ad+2Ch(0-13,99)(6-13,99) 78 93 103 148
3Ad 85 102 113 162
STUDIO
2Ad 62 74 82 118
2Ad+1Ch(0-13,99) 63 75 83 119
2Ad+2Ch(0-13,99)(0-5,99) 64 76 84 120
2Ad+2Ch(0-13,99)(6-13,99) 78 93 103 148
3Ad 85 102 113 162
ONE BEDROOM APARTMENT
2Ad 66 78 88 124
2Ad+1Ch(0-13,99) 67 79 89 125
2Ad+2Ch(0-13,99)(0-5,99) 68 80 90 126
2Ad+2Ch(0-13,99)(6-13,99) 83 98 110 155
3Ad 91 107 121 171
3Ad+1Ch(0-13,99) 92 109 122 172
TWO BEDROOM APARTMENT
4Ad 132 156 176 248
4Ad+1Ch(0-13,99) 133 157 177 249
4Ad+2Ch(0-13,99)(0-5,99) 134 158 178 250
4Ad+2Ch(0-13,99)(6-13,99) 149 176 198 279
5Ad 157 185 209 295
5Ad+1Ch(0-13,99) 151 178 200 281
Доплата за Ручек
Возрасен 7 7 7 7
Деца (6-13,99) 5 5 5 5
Минимум Престој 3 3 3 4
Акција: 7=6, 14=12, 21=18 за период на престој 01.12.2019 – 31.03.2020
Доплата за Новогодишна (Незадолжителна) вечера возрасен (80ЕУР), дете 6-13,99 (38ЕУР)
Доплата за Божиќна (Незадолжителна) вечера возрасен (40ЕУР), дете 6-13,99 (25ЕУР)
Цени по соба со појадок и вечера, бесплатно користење внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детско катче, Ви-Фи, Трансфер до Гондолата, Анимација за деца.
ЦЕНИ ВО ЕВРА ЗА УПЛАТИ ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕВРО = 62 МКД

RP PANORAMA RESORT BANSKO

Max Guests:
4
Max Kids:
3
PANORAMA RESORT 4*, BANSKO
ЦЕНИ ПО СОБА ОД ДЕН СО ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА
  01.12-20.12
09.03-31.03
21.12-27.12
12.01-23.01
03.01-11.01
24.01-08.03
28.12-02.01
SGL ROOM
1Ad 45 55 59 115
1Ad+1Ch(6-13,99) 56 69 74 144
1Ad+2Ch(6-13,99) 68 83 89 173
DBL ROOM
2Ad 62 74 82 118
2Ad+1Ch(0-13,99) 63 75 83 119
2Ad+2Ch(0-13,99)(0-5,99) 64 76 84 120
2Ad+2Ch(0-13,99)(6-13,99) 78 93 103 148
STUDIO
2Ad 62 74 82 118
2Ad+1Ch(0-13,99) 63 75 83 119
2Ad+2Ch(0-13,99)(0-5,99) 64 76 84 120
2Ad+2Ch(0-13,99)(6-13,99) 78 93 103 148
ONE BEDROOM APARTMENT
2Ad 66 78 88 124
2Ad+1Ch(0-13,99) 67 79 89 125
2Ad+2Ch(0-13,99)(0-5,99) 68 80 90 126
2Ad+2Ch(0-13,99)(6-13,99) 83 98 110 155
3Ad 91 107 121 171
3Ad+1Ch(0-13,99) 92 109 122 172
TWO BEDROOM APARTMENT
4Ad 132 156 176 248
4Ad+1Ch(0-13,99) 133 157 177 249
4Ad+2Ch(0-13,99)(0-5,99) 134 158 178 250
4Ad+2Ch(0-13,99)(6-13,99) 149 176 198 279
5Ad 157 185 209 295
5Ad+1Ch(0-13,99) 151 178 200 281
Доплата за Ручек
Возрасен 7 7 7 7
Деца (6-13,99) 5 5 5 5
Минимум Престој 3 3 3 4
ЕБД: -10% за резервации до 30.11 и комплетни уплати до 05.12.2019
Акција: 7=6, 14=12, 21=18 за период на престој 01.12.2019 – 31.03.2020
ПОПУСТИТЕ И АКЦИИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ!!!
Доплата за Новогодишна (Незадолжителна) вечера возрасен (80ЕУР), дете 6-13,99 (38ЕУР)
Доплата за Божиќна (Незадолжителна) вечера возрасен (40ЕУР), дете 6-13,99 (25ЕУР)
Цени по соба со појадок и вечера, бесплатно користење внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детско катче, Ви-Фи, Трансфер до Гондолата, Анимација за деца.
ЦЕНИ ВО ЕВРА ЗА УПЛАТИ ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕВРО = 62 МКД
Хотел
4 *
Бугарија
Банско
улица „ГУРОВИЦА 5, 2770 Sv. Ivan Rilski, Bansko, Bulgaria
14:00 - 20:00
08:00 - 12:00

РЕДОВНАEARLY BOOKING


LAST MINUTE


Услови на Panorama Resort Hotel

14:00 - 20:00
08:00 - 12:00

Содржини од Panorama Resort Hotel

 • Spa & Welness Centre
 • Wi-Fi интернет
 • Бар
 • бесплатен паркинг
 • внатрешен базен
 • Сауна
 • џакузи

Коментари (0 коментари)

Panorama Resort Hotel Банско, Бугарија

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

 • Бизнис
 • Парови
 • Фамилија
 • Пријатели
 • Соло