WaikikiWaikiki

Bomo Olympus Grand Resort

Слободни Соби

BOMO CLUB OLYMPUS GRAND RESORT   4* LEPTOKARIA  www.olympianbay.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА-УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО

5 01.04-05.05 06.05-23.05 24.05-13.06 14.06-02.07 03.07-20.07 21.07-24.08 25.08-15.09 16.09-28.09 29.09-14.10 15.10-27.10
FAMILY BUNGALOW
2Ad 133 122 150 190 228 276 228 150 122 115
3Ad 179 165 203 257 308 373 308 203 165 156
3Ad+1ch(0-1) 179 165 203 257 308 373 308 203 165 156
3Ad+1ch

(2-11.99)

196 180 222 281 336 408 336 222 180 170
2Ad+1ch(0-1) 133 122 150 190 228 276 228 150 122 115
2Ad+1ch

(2-11.99)

149 137 169 214 256 312 256 169 137 129
4Ad 202 186 230 291 348 422 348 230 186 176
2Ad+2ch(0-1) 133 122 150 190 228 276 228 150 122 115
2Ad+2ch

(0-1)(2-11.99)

149 137 169 214 256 312 256 169 137 129
2Ad+2ch

(2-11.99)

166 152 188 238 285 346 285 188 152 144
DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE OLYMPUS VIEW
1Ad 106 95 120 151 175 211 175 120 95 90
1Ad+1ch(0-1) 106 95 120 151 175 211 175 120 95 90
1Ad+1ch

(2-11.99)

106 95 120 151 175 211 175 120 95 90
DOUBLE ROOM OLYMPUS VIEW
2Ad 117 106 134 168 194 234 194 134 106 99
3Ad 159 144 181 228 263 317 263 181 144 135
2Ad+1ch(0-1) 117 106 134 168 194 234 194 134 106 99
2Ad+1ch

(2-11.99)

133 119 151 189 219 264 219 151 119 113
FAMILY ROOM OLYMPUS VIEW
2Ad+2ch(0-1) 177 166 194 234 265 292 265 194 166 159
2Ad+2ch

(0-1)(2-11.99)

177 166 194 234 265 292 265 194 166 159
2Ad+2ch

(2-11.99)

199 187 219 264 298 328 298 219 187 179
SUITE OLYMPUS VIEW
2Ad 256 243 272 309 385 424 387 272 243 239
3Ad 256 243 272 309 385 424 387 272 243 239
3Ad+1ch(0-1) 256 243 272 309 385 424 387 272 243 239
3Ad+1ch

(2-11.99)

256 243 272 309 385 424 387 272 243 239
2Ad+1ch(0-1) 256 243 272 309 385 424 387 272 243 239
2Ad+1ch

(2-11.99)

256 243 272 309 385 424 387 272 243 239
4Ad 256 243 272 309 385 424 387 272 243 239
2Ad+2ch(0-1) 256 243 272 309 385 424 387 272 243 239
2Ad+2ch

(0-1)(2-11.99)

256 243 272 309 385 424 387 272 243 239
2Ad+2ch

(2-11.99)

256 243 272 309 385 424 387 272 243 239
DOUBLE BUNGALOW OLYMPUS VIEW GARDEN VIEW
2Ad 112 99 129 161 188 228 188 129 99 95
3Ad 151 135 175 219 254 308 254 175 135 129
2Ad+1ch(0-1) 112 99 129 161 188 228 188 129 99 95
2Ad+1ch

(2-11.99)

126 113 146 182 212 256 212 146 113 107
DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE SEA VIEW
1Ad 116 105 131 161 189 229 189 131 105 97
1Ad+1ch(0-1) 116 105 131 161 189 229 189 131 105 97
1Ad+1ch

(2-11.99)

116 105 131 161 189 229 189 131 105 97
DOUBLE ROOM SEA VIEW
2Ad 128 117 146 179 210 254 210 146 117 108
3Ad 173 159 198 242 284 344 284 198 159 147
2Ad+1ch(0-1) 128 117 146 179 210 254 210 146 117 108
2Ad+1ch

(2-11.99)

145 133 165 202 236 286 236 165 133 123
FAMILY ROOM SEA VIEW
2Ad+2ch(0-1) 188 177 208 245 276 303 276 208 177 170
2Ad+2ch

(0-1)(2-11.99)

188 177 208 245 276 303 276 208 177 170
2Ad+2ch

(2-11.99)

212 199 234 276 312 341 312 234 199 192
SUITE SEA VIEW
2Ad 294 283 312 347 424 453 424 312 283 276
3Ad 294 283 312 347 424 453 424 312 283 276
3Ad+1ch(0-1) 294 283 312 347 424 453 424 312 283 276
3Ad+1ch

(2-11.99)

294 283 312 347 424 453 424 312 283 276
2Ad+1ch(0-1) 294 283 312 347 424 453 424 312 283 276
2Ad+1ch

(2-11.99)

294 283 312 347 424 453 424 312 283 276
4Ad 294 283 312 347 424 453 424 312 283 276
2Ad+2ch(0-1) 294 283 312 347 424 453 424 312 283 276
2Ad+2ch

(0-1)(2-11.99)

294 283 312 347 424 453 424 312 283 276
2Ad+2ch

(2-11.99)

294 283 312 347 424 453 424 312 283 276
DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE OLYMPUS VIEW
1Ad 112 99 125 155 181 221 181 125 99 94
1Ad+1ch(0-1) 112 99 125 155 181 221 181 125 99 94
1Ad+1ch

(2-11.99)

112 99 125 155 181 221 181 125 99 94
DOUBLE ROOM SIDE SEA VIEW
2Ad 124 111 139 172 201 245 201 139 111 104
3Ad 168 149 189 233 272 332 272 189 149 140
2Ad+1ch(0-1) 124 111 139 172 201 245 201 139 111 104
2Ad+1ch

(2-11.99)

139 125 157 194 227 276 227 157 125 117
М.Престој 3 2 3 4 5 5 4 2 1 1
Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место
Опис: ресторан, бар, бар на плажа, конференциска сала,отворен базен, детско игралиште, мини маркет и др.
Соби:клима, САТ ТВ, телефон, фен, сеф, балкон
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Хотел
4 *
Грција
Пиерија
Main Street, Leptokarya 600 63, Greece
Лептокарија
4 ноќи
22 % Off

Локација: 1км од Лептокарија, 80 км од Солун
Капацитет: 124 соби и 104 бунгалови
Услуга: се вклучено
Хотелски содржини: ресторан, таверна, кафетерија, три отворени базени, детски базен, бар, поол бар, беацх бар, јацуззи, ТВ сала, мини маркет, билијард, спортски терени (тениски, одбојка, кошарка, пинг-понг, мини голф), детско игралиште, водни спортови
Опременост на собите: клима уред,телефон, радио,ТВ, Мини бар, фен, балкон

 

EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Услови на Bomo Olympus Grand Resort

Содржини од Bomo Olympus Grand Resort

 • Wi-Fi интернет
 • игралиште
 • кафе бар
 • клима
 • лифт
 • надворешен базен
 • сеф
 • телевизија
 • фитнес
 • фрижидер

Коментари (0 коментари)

Bomo Olympus Grand Resort Пиерија, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

 • Бизнис
 • Парови
 • Фамилија
 • Пријатели
 • Соло