WaikikiWaikiki

Neikos Mediterraneo, Hanioti

Слободни Соби

NEIKOS MEDITERRANEO 2020 EBD

Max Guests:
4
Max Kids:
2
NEIKOS MEDITERRANEO HANIOTI     www.neikosmed.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА  НА ДЕН ВО ЕВРА-НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
5/10 22.05-04.06

20.09-04.10

05.06-02.07

01.09-19.09

03.07-23.07

23.08-31.08

24.07-22.08
QUADRUPLE DELUXE LOFT
2Ad 115 137 156 176
3Ad 115 137 156 176
3Ad+1ch(0-1) 115 137 156 176
3Ad+1ch(2-11.99) 115 137 156 176
2Ad+1ch(0-1) 115 137 156 176
2Ad+1ch(2-11.99) 115 137 156 176
4Ad 115 137 156 176
2Ad+2ch(0-1) 115 137 156 176
2Ad+2ch(0-1)(2-11,99) 115 137 156 176
2Ad+2ch(2-11.99) 115 137 156 176
DOUBLE DELUXE
2Ad 66 88 106 115
TRIPLE DELUXE
2Ad 88 115 133 141
3Ad 88 115 133 141
2Ad+1ch(2-11.99) 88 115 133 141
QUADRUPLE DELUXE
2Ad 111 133 150 167
3Ad 111 133 150 167
3Ad+1ch(2-11.99) 111 133 150 167
2Ad+1ch(2-11.99) 111 133 150 167
4Ad 111 133 150 167
2Ad+2ch(2-11.99) 111 133 150 167
Мин.престој 2 3 5 7
Stayover tax 1.5  EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2020
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Хотел
Грција
Халкидики, Прв Крак
Chaniotis 630 85, Greece

Положба: Халкидики, Касандра (Прв Крак), Ханиоти

Сместување: 29 соби (делукс двокреветни, делукс трокреветни и делукс четворокреветни) , звучно изолирани. Собите се опремени бања, со клима уред, тв со двд плеер.

Услуга: ноќевање со појадок.

Содржини: интернет, базен…

Услови на Neikos Mediterraneo, Hanioti

Содржини од Neikos Mediterraneo, Hanioti

Коментари (0 коментари)

РЕДОВНА


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Neikos Mediterraneo, Hanioti Халкидики, Прв Крак, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло