WaikikiWaikiki

MPM Guiness

Слободни Соби

HOTEL GUINNESS 4* BANSKO

Max Guests:
4
Max Kids:
2
HOTEL GUINNESS 4* BANSKO
ЦЕНИ ЗА COБA НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
1 28.12-04.01 05.01-11.01 21.12-27.12
19.01-01.03
01.12-20.12
12.01-18.01
02.03-14.04
STUDIO
1adl 134 101 68 62
1adl+1chd 2-11.99 119 90 80 70
1adl+2chd 2-11.99 133 104 95 85
2adl 135 102 91 80
2adl+1chd 2-11.99 150 117 106 95
3adl 187 141 126 110
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl 146 110 97 86
1adl+1chd 2-11.99 129 98 86 76
1adl+2chd 2-11.99 143 119 100 91
1adl+3chd 2-11.99 157 126 115 105
2adl 147 111 98 87
2adl+1chd 2-11.99 161 126 112 101
2adl+2chd 2-11.99 175 140 127 116
3adl 202 153 135 119
3adl+1chd 2-11.99 216 167 149 134
4 adl 264 200 176 156
TWO BEDROOMS APARTMENT
1adl 254 191 168 146
1adl+1chd 2-11.99 255 192 169 147
1adl+2chd 2-11.99 256 193 170 148
1adl+3chd 2-11.99 257 194 171 149
1adl+4chd 2-11.99 272 209 185 163
1adl+5chd 2-11.99 286 223 200 178
2adl 255 192 169 147
2adl+1chd 2-11.99 256 193 170 148
2adl+2chd 2-11.99 257 194 171 149
2adl+3chd 2-12 272 209 185 163
2adl+4chd 2-12 286 223 200 178
3adl 256 193 170 148
3adl+1chd 2-11.99 257 194 171 149
3adl+2chd 2-11.99 272 209 185 163
3adl+3chd 2-11.99 286 223 200 178
4adl 257 194 171 149
4adl+1chd 2-11.99 272 209 185 163
4adl+2chd 2-11.99 286 223 200 178
5adl 306 231 203 177
5 adl+1chd 2-11.99 321 245 218 191
6 adl 355 268 236 205
Минимум престој 5 4
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Откажувањерезрвација Под 21 ден 100% Под 14 дена 100% Под 7 дена 1 ноќевање Под 3 дена 1 ноќевање
No show 100% 100% 2 ноќевања 2 ноќевања
Соби: клима ,САТ ТВ,фен,мини бар,балкон,интернет
Опис: рецепција,конференциска сала,ресторан,меана,лоби бар,СПА,билијард,пинг понг ,затворен базен
Попусти и доплати: Новогодишна вечера 75 ЕУР , деца од 2-11.99 40 ЕУР , гаража 8 ЕУР на ден
Локација: 150 метри од Гондолата, 800 метри од центарот на Банско
Цената вклучува: користење на затворен базен,сауна,парна бања,WI-FI во лоби, трансфер до гондолата ,
( затворен паркинг со доплата на лице место 8 EUR)
14=12 ,7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊЕ ДО 22.12.2018 И ПОСЛЕ 09.03.2019
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Хотел
4 *
Бугарија
Банско
100 Pirin Street, 2770 Банско, Bulgaria

hotel guinness bansko> Цена од:
>> Локација: 800 м од центарот на Банско , 300 м од гондолата.
>> Капацитет: 38 стидија, 13 поголеми апартмани и 41 помал апартман, 27 мазонети.
>> Хотелски содржини: рецепција со сеф, ресторан, меана, базен, парна бања, фитнес сала, сауна, масажа, конференциска сала, билијард, пинг-понг, интернет, изнајмување скии, гаража, паркинг.

>> Вебстрана од хотелот: www.mpmhotels.bg

РЕДОВНАEARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Услови на MPM Guiness

Содржини од MPM Guiness

Коментари (0 коментари)

MPM Guiness Банско, Бугарија

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло