WaikikiWaikiki

Makednos Hotel

Слободни Соби

MAKEDNOS LETO 2020 EBD

Max Guests:
4
Max Kids:
2
MAKEDNOS 3* NIKITI                                www.hotelmakednos.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
5 01.05-05.06

16.09-01.10

06.06-30.06

29.08-15.09

01.07-27.07 28.07-28.08
SINGLE ROOM
1Ad 29 57 66 97
1Ad+1ch(0-2) 29 57 66 97
DOUBLE ROOM
2Ad 36 72 82 122
2Ad+1ch(0-2) 36 72 82 122
2Ad+1ch(3-12.99) 36 72 82 122
DOUBLE ROOM 4 PAX
2Ad+2ch(0-2) 36 72 82 122
2Ad+2ch(0-2)

(3-12.99)

36 72 82 122
2Ad+2ch(3-12.99) 45 90 103 152
TRIPLE STANDARD
3Ad 49 96 111 165
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
SINGLE ROOM
1Ad 41 69 77 109
1Ad+1ch(0-2) 41 69 77 109
DOUBLE ROOM
2Ad 60 95 105 145
2Ad+1ch(0-2) 60 95 105 145
2Ad+1ch(3-12.99) 71 106 117 157
DOUBLE ROOM 4 PAX
2Ad+2ch(0-2) 60 95 105 145
2Ad+2ch(0-2)

(3-12.99)

71 106 117 157
2Ad+2ch(3-12.99) 92 136 149 199
TRIPLE STANDARD
3Ad 83 131 146 199
Мин. Престој 2 3 3 3
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Опис: паркинг, отворен базен, WI-FI, бесплатни чадори и лежалки на плажа,детско игралиште,детски базен,

ресторан,бар

Соби:клима, САТ ТВ, телефон,сеф,фрижидер,фен,балкон
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2020
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

RO LETO 2020 MAKEDNOS HOTEL 3* (B) NIKITI

Max Guests:
4
Max Kids:
2

MAKEDNOS 3* NIKITI                                www.hotelmakednos.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

5

01.05-05.06

16.09-01.10

06.06-30.06

29.08-15.09

01.07-27.07

28.07-28.08

SINGLE ROOM

1Ad

32

63

73

108

1Ad+1ch(0-2)

32

63

73

108

DOUBLE ROOM

2Ad

40

78

91

135

2Ad+1ch(0-2)

40

78

91

135

2Ad+1ch(3-12.99)

40

78

91

135

DOUBLE ROOM 4 PAX

2Ad+2ch(0-2)

40

78

91

135

2Ad+2ch(0-2)

(3-12.99)

40

78

91

135

2Ad+2ch(3-12.99)

50

98

113

168

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

SINGLE ROOM

1Ad

42

73

82

117

1Ad+1ch(0-2)

42

73

82

117

DOUBLE ROOM

2Ad

59

98

109

154

2Ad+1ch(0-2)

59

98

109

154

2Ad+1ch(3-12.99)

69

107

119

164

DOUBLE ROOM 4 PAX

2Ad+2ch(0-2)

59

98

109

154

2Ad+2ch(0-2)

(3-12.99)

69

107

119

164

2Ad+2ch(3-12.99)

88

137

151

207

Мин. Престој

2

3

3

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: паркинг, отворен базен, WI-FI, бесплатни чадори и лежалки на плажа,детско игралиште,детски базен,

ресторан,бар

Соби:клима, САТ ТВ, телефон,сеф,фрижидер,фен,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

Хотел
3 *
Грција
Халкидики, Втор Крак
Kovios beach, Ακτή Κοβιού, Agios Ioannis - Halkidiki 560 00, Greece
Ковиоу
14:00-22:00
10:00-12:00
3 ноќи

Положба : лоциран е на 6 километри од Никити на дваесетина метри од плажа, на вториот крак Ситонија, околу 100 километри оддалечено од Солун
Сместување : 32 еднокреветни и двокреветни соби опремени со клима, ТВ, телефон, мини фрижидер и сеф.
Услуга: спиење со доручек и полупансион
Плажа : песочна плажа
Содржини: базен, ресторан, бар на плажа и на базен, бесплатни чадори и лежалки покрај базенот , бесплатен паркинг и бесплатен интернет во јавниот дел на објектот.

Услови на Makednos Hotel

14:00-22:00
10:00-12:00
VISA, MASTER CARD

Содржини од Makednos Hotel

 • Wi-Fi интернет
 • бесплатен паркинг
 • кафе бар
 • клима
 • надворешен базен
 • Плажа* (доплата)
 • телевизија
 • фитнес
 • фрижидер

Коментари (0 коментари)

EARLY BOOKINGLAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Makednos Hotel Халкидики, Втор Крак, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

 • Бизнис
 • Парови
 • Фамилија
 • Пријатели
 • Соло