WaikikiWaikiki

Magda Vila, Polichrono

Слободни Соби

Закуп Гарантирани Соби
Грција
Халкидики, Прв Крак
Unnamed Road, Polichrono 630 85, Greece
14:00
09:00

Локација: Халкидики / Касандра, Прв Крак / во местото Полихроно на 200 метри од плажа.

Сместување: Располага со модерно опремени четирикреветни апартмани на високо приземје и кат. Апартманите се сотавени од две соби. Една соба со брачен кревет, другата соба со софа и дополнително легло, мини кујна опремена со фрижидер, решо и садови согласно бројот на легла во капацитетот,  купатило/wc, балкон, клима и wi-fi.

Содржини: Бесплатен интернет Ви-ФИ, Бесплатно користење клима,  паркинг простор има на самата улица непосредно пред вилата каде што се паркираат и останати возила од соседните вили.

LAST MINUTE  термин: 14.07.2019 – 21.07.2019 наем 349€

Вила Магда, Полихроно - Цени по лице или по соба за 7 ноќи со вклучен превоз или сопствен превоз

– Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
– Цените кои не се означени со (*) се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз за минимум две лица во соба (Мин. 2 уплати) | 3-то и 4-то лице БЕСПЛАТНО сместување плаќаат само превоз; За користење на сопствен превоз се намалува - 10ЕУР од лице 3-то и 4-то лице БЕСПЛАТНО сместување.
- Цените означени со (*) за 7 ноќи/8 дена, се дадени за наем на апартман без вклучен превоз;
- Πрвите две и последните две смени се ПРОМО и не важат EARLY BOOKING попустот
ТерминНоќиApp 1/2+2
Апартман за 4 Лица
App 1/2+2
Апартман за 4 Лица
11.08-18.087*Продадено/
18.08-25.087*Продадено/
25.08-01.097Продадено/
01.09-08.097Продадено/
08.09-15.097Продадено/
15.09-22.097Продадено/
22.09-29.09759/

НАПОМЕНА:

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
– Цените кои не се означени со (*) се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз | 3-то и 4-то лице БЕСПЛАТНО сместување; За користење на сопствен превоз се намалува -10ЕУР од лице.
– Цените означени со (*) за 7 ноќи/8 дена, се дадени за наем на цело студио без вклучен превоз;
– Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
– При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
– Во студио/апартман плаќаат минимум 2 лица | 3-то и 4-то лице се сместуваат БЕСПЛАТНО, плаќаат само превоз;
– Во студио, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни – БЕСПЛАТНО;
– Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);
– Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;
– Превоз од: Куманово/ Скопје / Велес / Неготино / Смоквице / Гевгелија;
– Автобусот ги остава/зема патниците на околу 80m од вилата.
– Клима и Wi-Fi интернет – БЕСПЛАТНО!!
– Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти и Не важат за првиот термин.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
– За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин;
– При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
– Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
– Доплата за патничко осигурување – 150мкд / 300мкд за лица над 65 год

Услови на Magda Vila, Polichrono

14:00
09:00
Сликите кои се објавени на нашата веб-страница се само дел од севкупната понуда-содржина и истите служат за да се добие генерален впечаток за објектот, агенцијата не може и нема да гарантира сместување во прецизно одредена соба од објавените. Нашата веб-страница е од информативен карактер, за сите детали и специфичности, задолжително информирајте се кај нашите вработени во канцелариите во Скопје.

Содржини од Magda Vila, Polichrono

 • Wi-Fi интернет
 • клима
 • телевизија

Коментари (2 коментари)

avatar

Виолета

Jun, 04, 2018

3.8/5.0

Вилата е во ред, би патувала повторно.

avatar

Емилија

Jun, 04, 2018

3.2/5.0

Ок е сместувањето но доколку не се поправат неколку работи како прозорот во тоалетот, работењето на климата и телевизорот, не би престојувале повтороно во вилата

Овој Аранжман може да го купите во:   ВЕЛЕС
 • МАРТИН ТРАВЕЛ (043 222 255)
КУМАНОВО
 • ЗУЛУ ТРАВЕЛ (078 298 701)
 • ТРАВЕЛ ГЕЈТ (078 200 780)
ТЕТОВО
 • ГАГЕ ТУРС
КИЧЕВО
 • МЕРИДИЈАН (045 222 166)
ОХРИД
 • ЕЛИДА ТУРС (046 257 977)
ПРИЛЕП
 • ХОРОШО (048 403 433)
 • ИНФО ТУРС (048 419 418)
КАВАДАРЦИ
 • САНСЕТ ТРАВЕЛ (043 415 800)
 • СУПЕР ТРАВЕЛ (043 550 773)
ГЕВГЕЛИЈА
 • ДОРИ ТРАВЕЛ (034 218 421)
КОЧАНИ
 • ДАГЛАС ТУРС
СТРУМИЦА
 • АТЛАНТИС
ШТИП
 • АТЛАНТИК (032 394 438)
СКОПЈЕ
 • БАЛКАН ЕКСПРЕС (02 244 3555)
 • ВЕСНА ТУРС ( 02 253 1076)
 • ЕСКЕЈП ТРАВЕЛ (071 227 837)
 • ЕТЦ ТРАВЕЛ (02 321 6100)
 • ЛИТИУМ ГЛОБУС (078 248 568)
 • ПРАЕ ТУРИЗАМ (02 329 9940)
 • ТЕРА ТРАВЕЛ (02 310 0177)
 

Magda Vila, Polichrono Халкидики, Прв Крак, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

 • Бизнис
 • Парови
 • Фамилија
 • Пријатели
 • Соло