WaikikiWaikiki

Anastasia Vila 2, Polichrono

Расположливост

Закуп Гарантирани Соби
Грција
Халкидики, Прв Крак
Polychrono 630 85, Greece
Полихроно
14:00
10:00

Anastasia Vila 2 е нова во нашата понуда. Поставена е на сама плажа располага со дуплекс апартмани реновирани пред неколку години. Во наш закуп имаме четворокреветен дуплекс апартман со дополнителни 3 легла, има 2 одделни спални соби, во едната 2 единечни крвети и 1 дополнителен кревет на извлекување. Додека во другата има брачен кевет. Дневната соба е со 2 софи на расклопување, кујна со фрижидер, шпорет со фурна, фрижидер, прибор согласно капацитетот, клима (бесплатно), ТВ и Wi-Fi интернет (бесплатно). Гостите кој престојуваат се одговорни за хигиената во собите за време на престојот, додека менување на постелнината е еднаш неделно на пристигнувањето. Заради непосредната близина на морето и комодитетот, Лемони Вила 1 дуплекс апартманите се погоден избор за поголеми фамилии или 2 пара. Максималниот капацитет на апартманите е до 6 лица.

-20% за резервации со комплетни уплати до 31.12.2018, Early Booking (First Minute)
-15% за резервации со комплетни уплати до 31.01.2019, Early Booking
-10% за резервации со комплетни уплати до 31.03.2019, Early Booking

Вила Лемонија, Полихроно - Цени за 7 ноќи по лице со превоз или по соба само наем

– Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
– Цените кои не се означени со (*) се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз за минимум четири лица во соба (Мин. 4 уплати) | 5-то и 6-то лице БЕСПЛАТНО сместување плаќаат само превоз; За користење на сопствен превоз се намалува - 10ЕУР од лице 5-то и 6-то лице БЕСПЛАТНО сместување.
– Цените означени со (*) за 7 ноќи/8 дена, се дадени за наем на цел Дуплекс Апартман без вклучен превоз;
- Πрвите две и последните две смени се ПРОМО и не важат EARLY BOOKING попустот
ТерминиНоќиДуплекс Апп 2/2+3
(Макс. 7 лица)
23.06-30.06.20197135
30.06-07.07.20197*Продадено!
07.07-14.07.20197*Продадено!
14.07-21.07.20197*589
21.07-28.07.20197*589
28.07-04.08.20197*Продадено!
04.08-11.08.20197*Продадено!
11.08-18.08.20197*Продадено!
18.08-25.08.20197*Продадено!
25.08-01.09.20197119
01.09-08.09.20197Продадено!
08.09-15.09.20197Продадено!
15.09-22.09.20197Продадено!
22.09-29.09.20197Продадено!

– Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
– Цените кои не се означени со (*) се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз | 5-то, 6-то и 7-мо лице БЕСПЛАТНО сместување плаќаат само превоз; За користење на сопствен превоз се намалува – 10ЕУР од лице.
– Цените означени со (*) за 7 ноќи/8 дена, се дадени за наем на цел Дуплекс Апартман без вклучен превоз;

НАПОМЕНА:
– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
– При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
– Во апартман, дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни
– Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);
– Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;
– Превоз од: Куманово/ Скопје / Велес / Неготино / Смоквице / Гевгелија;
– Автобусот ги остава/зема патниците на околу 100m од вилата.
– Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти и Не важат за првиот термин.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
– За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин;
– Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
– Доплата за патничко осигурување – 150мкд / 300мкд за лица над 65 год

Услови на Anastasia Vila 2, Polichrono

14:00
10:00

Содржини од Anastasia Vila 2, Polichrono

  • Wi-Fi интернет
  • клима
  • фрижидер

Коментари на Гости (0 коментари)

Anastasia Vila 2, Polichrono Халкидики, Прв Крак, Грција

Вашиопт целокупен впечаток од овој објект

Број на Резервација

Пин Код

Наслов на Вашиот коментар

Вашиот коментар

Каков тип на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилијарен
  • Пријатели
  • Соло