WaikikiWaikiki

Lagomandra Hotel & Spa

Слободни Соби

RO LAGOMANDRA HOTEL – HALF BOARD

Max Guests:
4
Max Kids:
2
LAGOMANDRA HOTEL & SPA 4* AKTI LAGOMANDRA
ЦЕНИ ПО СОБА ОД НОЌ СО ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА
Regular Offer
До 26.10.2019
26.04-20.05
01.10-26.10
21.05-14.06
16.09-30.09
15.06-30.06
08.09-15.09
01.07-07.09
DOUBLE ROOM FOR SGL
1Ad 62 84 111 160
1Ad+1ch(0-1) 62 84 111 160
DOUBLE DELUXE
2Ad 86 121 156 206
2Ad+1ad 108 151 195 257
2Ad+1ch(0-1) 86 121 156 206
2Ad+1ch(2-14,99) 86 121 156 206
DOUBLE SUPERIOR
2Ad 75 103 140 178
2Ad+1ad 93 129 175 222
2Ad+1ch(0-1) 75 103 140 178
2Ad+1ch(2-14,99) 75 103 140 178
JUNIOR SUITE
2Ad 88 121 186 217
2Ad+1ad 110 143 208 239
2Ad+1ad+1ch(0-1) 110 143 208 239
2Ad+1ad+1ch(2-14,99) 110 143 208 239
2Ad+1ch(0-1) 88 121 186 217
2Ad+1ch(2-14,99) 88 121 186 217
2Ad+2ad 132 164 230 261
2Ad+2ch(0-1) 88 121 186 217
2Ad+2ch(0-1)(2-14,99) 88 121 186 217
2Ad+2ch(2-14,99) 88 121 186 217
SUITE
2Ad 112 156 221 309
2Ad+1ad 134 178 243 331
2Ad+1ad+1ch(0-1) 134 178 243 331
2Ad+1ad+1ch(2-14,99) 134 178 243 331
2Ad+1ch(0-1) 112 156 221 309
2Ad+1ch(2-14,99) 112 156 221 309
2Ad+2ch(0-1) 112 156 221 309
2Ad+2ch(0-1)(2-14,99) 112 156 221 309
2Ad+2ch(2-14,99) 112 156 221 309
DOUBLE DELUXE  SIDE SEA VIEW
2Ad 90 125 164 213
2Ad+1ad 113 157 206 266
2Ad+1ch(0-1) 90 125 164 213
2Ad+1ch(2-14,99) 90 125 164 213
MAISONETTE SIDE SEA VIEW
2Ad 101 145 213 265
2Ad+1ad 123 167 234 287
2Ad+1ad+1ch(0-1) 123 167 234 287
2Ad+1ad+1ch(2-14,99) 123 167 234 287
2Ad+1ad+2ch(0-1) 123 167 234 287
2Ad+1ad+2ch(0-1)(2-14,99) 123 167 234 287
2Ad+1ad+2ch(2-14,99) 123 167 234 287
2Ad+1ch(0-1) 101 145 213 265
2Ad+1ch(2-14,99) 101 145 213 265
2Ad+2ad 145 188 256 309
2Ad+2ad+1ch(0-1) 145 188 256 309
2Ad+2ad+1ch(2-14,99) 145 188 256 309
2Ad+2ch(0-1) 101 145 213 265
2Ad+2ch(0-1)(2-14,99) 101 145 213 265
2Ad+2ch(2-14,99) 101 145 213 265
2Ad+3ch(0-1) 101 145 213 265
2Ad+3ch(0-1)(0-1)(2-14,99) 101 145 213 265
2Ad+3ch(0-1)(2-14,99)(2-14,99) 101 145 213 265
2Ad+3ch(2-14,99) 117 161 229 281
Минимум Престој  4  4  5  5
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
УПЛАТА 50% ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

RO LAGOMANDRA HOTEL – ALL INCLUSIVE

Max Guests:
4
Max Kids:
3
LAGOMANDRA HOTEL & SPA 4* AKTI LAGOMANDRA
ЦЕНИ ПО СОБА ОД НОЌ НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО
Regular Offer
До 26.10.2019
26.04-20.05
01.10-26.10
21.05-14.06
16.09-30.09
15.06-30.06
08.09-15.09
01.07-07.09
DOUBLE ROOM FOR SGL
1Ad 89 111 138 187
1Ad+1ch(0-1) 89 111 138 187
DOUBLE DELUXE
2Ad 140 175 210 261
2Ad+1ad 190 233 277 339
2Ad+1ch(0-1) 140 175 210 261
2Ad+1ch(2-14,99) 157 192 227 277
DOUBLE SUPERIOR
2Ad 129 158 195 232
2Ad+1ad 175 211 257 304
2Ad+1ch(0-1) 129 158 195 232
2Ad+1ch(2-14,99) 146 174 211 249
JUNIOR SUITE
2Ad 143 175 241 272
2Ad+1ad 192 225 290 321
2Ad+1ad+1ch(0-1) 192 225 290 321
2Ad+1ad+1ch(2-14,99) 208 241 307 337
2Ad+1ch(0-1) 143 175 241 272
2Ad+1ch(2-14,99) 159 192 257 288
2Ad+2ad 241 274 339 370
2Ad+2ch(0-1) 143 175 241 272
2Ad+2ch(0-1)(2-14,99) 159 192 257 288
2Ad+2ch(2-14,99) 175 208 274 304
SUITE
2Ad 167 210 276 363
2Ad+1ad 216 260 325 413
2Ad+1ad+1ch(0-1) 216 260 325 413
2Ad+1ad+1ch(2-14,99) 232 276 341 429
2Ad+1ch(0-1) 167 210 276 363
2Ad+1ch(2-14,99) 183 227 292 380
2Ad+2ch(0-1) 167 210 276 363
2Ad+2ch(0-1)(2-14,99) 183 227 292 380
2Ad+2ch(2-14,99) 199 243 309 396
DOUBLE DELUXE  SIDE SEA VIEW
2Ad 145 180 219 267
2Ad+1ad 195 239 288 348
2Ad+1ch(0-1) 145 180 219 267
2Ad+1ch(2-14,99) 161 196 235 284
MAISONETTE SIDE SEA VIEW
2Ad 156 199 267 320
2Ad+1ad 205 249 316 369
2Ad+1ad+1ch(0-1) 205 249 316 369
2Ad+1ad+1ch(2-14,99) 221 265 333 385
2Ad+1ad+2ch(0-1) 205 249 316 369
2Ad+1ad+2ch(0-1)(2-14,99) 221 265 333 385
2Ad+1ad+2ch(2-14,99) 238 281 349 402
2Ad+1ch(0-1) 156 199 267 320
2Ad+1ch(2-14,99) 172 216 284 336
2Ad+2ad 254 298 366 418
2Ad+2ad+1ch(0-1) 254 298 366 418
2Ad+2ad+1ch(2-14,99) 270 314 382 434
2Ad+2ch(0-1) 156 199 267 320
2Ad+2ch(0-1)(2-14,99) 172 216 284 336
2Ad+2ch(2-14,99) 188 232 300 352
2Ad+3ch(0-1) 156 199 267 320
2Ad+3ch(0-1)(0-1)(2-14,99) 172 216 284 336
2Ad+3ch(0-1)(2-14,99)(2-14,99) 188 232 300 352
2Ad+3ch(2-14,99) 221 265 333 385
Минимум Престој  4  4  5  5
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
УПЛАТА 50% ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Хотел
4 *
Грција
Халкидики, Втор Крак
NIKITI, 630 88
14:00 - 22:00
08:00 - 12:00
3 ноќи

Положба : комплекс од 2 хотели, 6км од Неас Мармарас, 100 км од Солун, Лагомандра хотел на 300м од плажа
Сместување: 160 соби и 50 свити и јуниор свити (во двата хотели). Собите се опремени со бања, балкон или веранда, клима уред, сателитска тв, телефон, фен, минибар и радио.
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Содржини: 2 ресторани, таверна, барови, 2 снек бара, 2 бара покрај базенот, тв сала, мини маркети, сеф на рецепција, детско игралиште
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: отворени базени, два базени за деца, спортски активности, кошарка, одбојка на плажа, билијард, пинг-понг, водени спортови..

EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Услови на Lagomandra Hotel & Spa

14:00 - 22:00
08:00 - 12:00

Содржини од Lagomandra Hotel & Spa

  • Wi-Fi интернет
  • бесплатен паркинг
  • надворешен базен
  • Плажа* (доплата)

Коментари (0 коментари)

Lagomandra Hotel & Spa Халкидики, Втор Крак, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло