WaikikiWaikiki

Lagomandra Beach

Слободни Соби

LAGOMANDRA BEACH & SUITES 4* AKTI LAGOMANDRA
ЦЕНИ ПО СОБА ОД НОЌ СО ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА
Regular Offer 28.04-20.05
01.10-26.10
21.05-11.06
16.09-30.09
12.06-25.06
08.09-15.09
26.06-07.09
DOUBLE SUPERIOR
2Ad 79 108 147 191
2Ad+1ad 99 135 184 239
2Ad+1ch(0-1) 79 108 147 191
2Ad+1ch(2-14,99) 79 108 147 191
DOUBLE ROOM FOR SGL
1Ad 62 84 116 166
1Ad+1ch(0-1) 62 84 116 166
APARTMENT
2Ad 123 167 265 339
2Ad+1ad 145 188 287 361
2Ad+1ad+1ch(0-1) 145 188 287 361
2Ad+1ad+1ch(2-14,99) 145 188 287 361
2Ad+1ad+2ch(0-1) 145 188 287 361
2Ad+1ad+2ch(0-1)(2-14,99) 145 188 287 361
2Ad+1ad+2ch(2-14,99) 145 188 287 361
2Ad+1ch(0-1) 123 167 265 339
2Ad+1ch(2-14,99) 123 167 265 339
2Ad+2ch(0-1) 123 167 265 339
2Ad+2ch(0-1)(2-14,99) 123 167 265 339
2Ad+2ch(2-14,99) 123 167 265 339
2Ad+3ch(0-1) 123 167 265 339
2Ad+3ch(0-1)(0-1)(2-14,99) 123 167 265 339
2Ad+3ch(0-1)(2-14,99)(2-14,99) 123 167 265 339
2Ad+3ch(2-14,99) 145 188 287 361
DOUBLE DELUXE
2Ad 88 125 162 208
2Ad+1ad 110 157 203 261
2Ad+1ch(0-1) 88 125 162 208
2Ad+1ch(2-14,99) 88 125 162 208
FAMILY DELUXE
2Ad 108 160 217 274
2Ad+1ad 129 182 239 296
2Ad+1ad+1ch(0-1) 129 182 239 296
2Ad+1ad+1ch(2-14,99) 129 182 239 296
2Ad+1ch(0-1) 108 160 217 274
2Ad+1ch(2-14,99) 108 160 217 274
2Ad+2ch(0-1) 108 160 217 274
2Ad+2ch(0-1)(2-14,99) 108 160 217 274
2Ad+2ch(2-14,99) 108 160 217 274
FAMILY ROOM
2Ad 90 132 171 219
2Ad+1ad 112 154 193 241
2Ad+1ad+1ch(0-1) 112 154 193 241
2Ad+1ad+1ch(2-14,99) 112 154 193 241
2Ad+1ch(0-1) 90 132 171 219
2Ad+1ch(2-14,99) 90 132 171 219
2Ad+2ch(0-1) 90 132 171 219
2Ad+2ch(0-1)(2-14,99) 90 132 171 219
2Ad+2ch(2-14,99) 90 132 171 219
DOUBLE DELUXE  SEA VIEW
2Ad 97 136 175 221
2Ad+1ad 121 170 219 277
2Ad+1ch(0-1) 97 136 175 221
2Ad+1ch(2-14,99) 97 136 175 221
JUNIOR SUITE SEA VIEW
2Ad 105 158 215 274
2Ad+1ad 127 180 237 296
2Ad+1ad+1ch(0-1) 127 180 237 296
2Ad+1ad+1ch(2-14,99) 127 180 237 296
2Ad+1ch(0-1) 105 158 215 274
2Ad+1ch(2-14,99) 105 158 215 274
2Ad+2ch(0-1) 105 158 215 274
2Ad+2ch(0-1)(2-14,99) 105 158 215 274
2Ad+2ch(2-14,99) 105 158 215 274
SUITE DELUXE SEA VIEW/ PRIVATE POOL
2Ad 356 465 574 815
2Ad+1ad 356 465 574 815
2Ad+1ad+1ch(0-1) 356 465 574 815
2Ad+1ad+1ch(2-14,99) 356 465 574 815
2Ad+1ad+2ch(0-1) 356 465 574 815
2Ad+1ad+2ch(0-1)(2-14,99) 356 465 574 815
2Ad+1ad+2ch(2-14,99) 356 465 574 815
2Ad+1ch(0-1) 356 465 574 815
2Ad+1ch(2-14,99) 356 465 574 815
2Ad+2ch(0-1) 356 465 574 815
2Ad+2ch(0-1)(2-14,99) 356 465 574 815
2Ad+2ch(2-14,99) 356 465 574 815
2Ad+3ch(0-1) 356 465 574 815
2Ad+3ch(0-1)(0-1)(2-14,99) 356 465 574 815
2Ad+3ch(0-1)(2-14,99)(2-14,99) 356 465 574 815
2Ad+3ch(2-14,99) 356 465 574 815
SUITE DUPLEX SEA VIEW/ PRIVATE POOL
2Ad 378 476 596 837
2Ad+1ad 378 476 596 837
2Ad+1ad+1ch(0-1) 378 476 596 837
2Ad+1ad+1ch(2-14,99) 378 476 596 837
2Ad+1ad+2ch(0-1) 378 476 596 837
2Ad+1ad+2ch(0-1)(2-14,99) 378 476 596 837
2Ad+1ad+2ch(2-14,99) 378 476 596 837
2Ad+1ad+3ch(0-1) 378 476 596 837
2Ad+1ad+3ch(0-1)(0-1)(2-14,99) 378 476 596 837
2Ad+1ad+3ch(0-1)(2-14,99)(2-14,99) 378 476 596 837
2Ad+1ad+3ch(2-14,99) 378 476 596 837
2Ad+1ch(0-1) 378 476 596 837
2Ad+1ch(2-14,99) 378 476 596 837
2Ad+2ch(0-1) 378 476 596 837
2Ad+2ch(0-1)(2-14,99) 378 476 596 837
2Ad+2ch(2-14,99) 378 476 596 837
2Ad+3ch(0-1) 378 476 596 837
2Ad+3ch(0-1)(0-1)(2-14,99) 378 476 596 837
2Ad+3ch(0-1)(2-14,99)(2-14,99) 378 476 596 837
2Ad+3ch(2-14,99) 378 476 596 837
2Ad+4ch(0-1) 378 476 596 837
2Ad+4ch(0-1)(0-1)(0-1)(2-14,99) 378 476 596 837
2Ad+4ch(0-1)(0-1)(2-14,99)(2-14,99) 378 476 596 837
2Ad+4ch(0-1)(2-14,99)(2-14,99)(2-14,99) 378 476 596 837
Минимум Престој  4  4  5  5
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
УПЛАТА 50% ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Хотел
4 *
Грција
Халкидики, Втор Крак
Lagomandra Beach, Greece
Неос Мармарас
14:00-22:00
08:00-12:00
3 ноќи

Положба : комплекс од 2 хотели, 6км од Неас Мармарас, 100 км од Солун, на плажа.
Сместување: 160 соби и 50 свити и јуниор свити (во двата хотели). Собите се опремени со бања, балкон или веранда, клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, минибар и радио.
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Содржини: 2 ресторани, таверна, барови, 2 снек бара, 2 бара покрај базенот, ТВ сала, мини маркети, сеф на рецепција, детско игралиште
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: отворени базени, два базени за деца, спортски активности, кошарка, одбојка на плажа, билијард, пинг-понг, водени спортови..

Услови на Lagomandra Beach

14:00-22:00
08:00-12:00
30%

Содржини од Lagomandra Beach

  • Wi-Fi интернет
  • бесплатен паркинг
  • Плажа* (доплата)

Коментари (0 коментари)

EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Lagomandra Beach Халкидики, Втор Крак, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло