WaikikiWaikiki

Kassandra Mare

Расположливост

Хотел
3 *
Грција
Халкидики, Прв Крак
3rd Km Nea Moudania - Mea Fokaia, Nea Moudania 632 00
Неа Потидеа
20 % Off

kasandra-mare1Локација: Неа Потидеа, на плажа
Сместување: двокреветни соби (два нормални лежаи, трет дополнителен кревет на расклопување), опремени со клима, директен телефон, сателитска тв, радио, бања, фен, бањарки, влечки, мини бар и балкон.
Содржина: ресторан, бар, продавница, билјард.
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Спорт и забава: базен, базен за деца, водни спо

Ценовник

Kassandra Mare Hotel 3* RP Summer 2018

* Цени по соба од ноќ во евра за уплати во денари по курс 1 евро = 62 мкд
* ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017 EBD
* УПЛАТА 25% ВЕДНАШ, 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Тип на СобаУслугаБрој на лица01.05-31.0501.06-30.0601.07-31.0701.08-20.0821.08-31.0801.09-24.0925.09-16.10
Double Deluxe Garden ViewHB2Ad9012419123519112490
Double SuperiorHB2Ad567988108887956
Double SuperiorHB2Ad+1ad7610711914611910776
Double SuperiorHB2Ad+1ch(8-11,99)567988108887956
Double SuperiorHB2Ad+2ch(8-11,99)70991101351109970
SuiteHB2Ad9013517120617113590
SuiteHB2Ad+1ad122182230278230182122
SuiteHB2Ad+1ad+1ch(8-11,99)122182230278230182122
SuiteHB2Ad+1ch(8-11,99)9013517120617113590
SuiteHB2Ad+2ch(8-11,99)112168213257213168112
Double Deluxe Sea ViewHB2Ad101135207268207135101
Single Room StandardHB1Ad30627490746230
Double Room StandardHB2Ad45627592756245
Double Room StandardHB2Ad+1ad62821001241008262
Double Room StandardHB2Ad+1ch(8-11,99)45627592756245
Double Room StandardHB2Ad+2ch(8-11,99)567693115937656
Double Deluxe Garden ViewAL2Ad117150217262217150117
Double SuperiorAL2Ad8410511513511510584
Double SuperiorAL2Ad+1ad116147159185159147116
Double SuperiorAL2Ad+1ch(8-11,99)9712012814812812097
Double SuperiorAL2Ad+2ch(8-11,99)124152163188163152124
SuiteAL2Ad117161197233197161117
SuiteAL2Ad+1ad161221270319270221161
SuiteAL2Ad+1ad+1ch(8-11,99)175235284332284235175
SuiteAL2Ad+1ch(8-11,99)131175210246210175131
SuiteAL2Ad+2ch(8-11,99)166221266311266221166
Double Deluxe Sea ViewAL2Ad128161234296234161128
Single Room StandardAL1Ad437587103877543
Double Room StandardAL2Ad73881011201018873
Double Room StandardAL2Ad+1ad101123140164140123101
Double Room StandardAL2Ad+1ch(8-11,99)8610111513311510186
Double Room StandardAL2Ad+2ch(8-11,99)110129147169147129110
Мин. Престој1333331

Kassandra Mare Hotel 3* (B) EB -20% за рез. до 31.12

* Цени по соба од ноќ во евра за уплати во денари по курс 1 евро = 62 мкд
* Цените се валидни за резервации до 31.12.2017
* УПЛАТА 25% ВЕДНАШ, 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Тип на СобаУслугаБрој на Лица01.05-31.0501.06-30.0601.07-31.0701.08-20.0821.08-31.0801.09-24.0925.09-16.10
Double Deluxe Garden ViewHB2Ad73991521881529973
Double SuperiorHB2Ad45647087706445
Double SuperiorHB2Ad+1ad628694116948662
Double SuperiorHB2Ad+1ch(8-11)45647087706445
Double SuperiorHB2Ad+2ch(8-11)567988108887956
SuiteHB2Ad7310813716613710873
SuiteHB2Ad+1ad9814618422218414698
SuiteHB2Ad+1ad+1ch(8-11)9814618422218414698
SuiteHB2Ad+1ch(8-11)7310813716613710873
SuiteHB2Ad+2ch(8-11)9013517120617113590
Double Deluxe Sea ViewHB2Ad8110816621516610881
Single RoomStandardHB1Ad25506073605025
Double RoomStandardHB2Ad37506074605037
Double RoomStandardHB2Ad+1ad506680100806650
Double RoomStandardHB2Ad+1ch(8-11)37506074605037
Double RoomStandardHB2Ad+2ch(8-11)45627592756245
Double Deluxe Garden ViewAL2Ad9312117420917412193
Double SuperiorAL2Ad678592108928567
Double SuperiorAL2Ad+1ad9311712714912711793
Double SuperiorAL2Ad+1ch(8-11)78961031191039678
Double SuperiorAL2Ad+2ch(8-11)100122131151131122100
SuiteAL2Ad9312915818615812993
SuiteAL2Ad+1ad129178216255216178129
SuiteAL2Ad+1ad+1ch(8-11)140188227265227188140
SuiteAL2Ad+1ch(8-11)104140169197169140104
SuiteAL2Ad+2ch(8-11)133178214249214178133
Double Deluxe Sea ViewAL2Ad103129187237187129103
Single RoomStandardAL1Ad35606984696035
Double RoomStandardAL2Ad58708196817058
Double RoomStandardAL2Ad+1ad81981131321139881
Double RoomStandardAL2Ad+1ch(8-11)698192107928169
Double RoomStandardAL2Ad+2ch(8-11)8810411713511710488
Минимум Престој1333331

ЗА КОМПЛЕТНИ УПЛАТИ 5 ДЕНА ПО ПОТВРДА НА РЕЗЕРВАЦИЈА ОДОБРУВАМЕ -7,5% ПОПУСТ НА “EARLY BOOKING” ПОНУДАТА

Нема во моментов

 

Услови на Kassandra Mare

Содржини од Kassandra Mare

Коментари на Гости (0 коментари)

Kassandra Mare Халкидики, Прв Крак, Грција

Вашиопт целокупен впечаток од овој објект

Број на Резервација

Пин Код

Наслов на Вашиот коментар

Вашиот коментар

Каков тип на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилијарен
  • Пријатели
  • Соло