WaikikiWaikiki

Ilios Hotel, Kriopigi

Слободни Соби

ILIOS HOTEL EBD 2020

Max Guests:
4
Max Kids:
2

HOTEL ILIOS 3*(B) KRIOPIGI

ЦЕНИ ПО СОБА ОД НОЌ НА БАЗА СПИЕЊЕ СО ПОЈАДОК – BB

Бр. на лица

15.05-05.06 06.06-30.06 01.07-16.07 17.07-28.08

DOUBLE ROOM

2Ad

31 42 46 61

TRIPLE ROOM

2Ad

42 49 60 69
2Ad+1ad 42 49 60

69

2Ad+1ch(0-2)

42 49 60 69
2Ad+1ch(3-11,99) 42 49 60

69

QUADRUPLE ROOM

2Ad 54 61 73

81

2Ad+1ad

54 61 73 81
2Ad+1ad+1ch(0-2) 54 61 73

81

2Ad+1ad+1ch(3-11,99)

54 61 73 81
2Ad+1ch(0-2) 54 61 73

81

2Ad+1ch(3-11,99)

54 61 73 81
2Ad+2ad 54 61 73

81

2Ad+2ch(0-2)

54 61 73 81
2Ad+2ch(0-2)(3-11,99) 54 61 73

81

2Ad+2ch(3-11,99)

54 61 73 81
Минимум Престој  1  1  1

 1

Stayover  tax  1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

Редовна Понуда

Max Guests:
4
Max Kids:
2

HOTEL ILIOS 3*(B) KRIOPIGI

ЦЕНИ ПО СОБА ОД НОЌ НА БАЗА СПИЕЊЕ СО ПОЈАДОК – BB

Бр. на лица

15.05-05.06
16.09-30.09
06.06-30.06
29.08-15.09
01.07-16.07 17.07-28.08

DOUBLE ROOM

2Ad

39 53 57 76

TRIPLE ROOM

2Ad

53 61 75 87
2Ad+1ad 53 61 75

87

2Ad+1ch(0-2)

53 61 75 87
2Ad+1ch(3-11,99) 53 61 75

87

QUADRUPLE ROOM

2Ad 67 76 90

102

2Ad+1ad

67 76 90 102

2Ad+1ad+1ch(0-2)

67

76 90 102
2Ad+1ad+1ch(3-11,99) 67 76 90

102

2Ad+1ch(0-2)

67 76 90 102
2Ad+1ch(3-11,99) 67 76 90

102

2Ad+2ad

67 76 90 102
2Ad+2ch(0-2) 67 76 90

102

2Ad+2ch(0-2)(3-11,99)

67 76 90 102
2Ad+2ch(3-11,99) 67 76 90

102

Минимум Престој

 1  1  1  1

Stayover  tax  1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

Хотел
3 *
Грција
Халкидики, Прв Крак
Kriopighi 630 77, Greece

Хотелот Илиос се наоѓа на 5 км од Калитеа и 8 км од Афитос.

На 600 метри од песочната плажа на Криопиги во Касандра, хотелот Илиос располага со базен тераса и бар-ресторан. Опкружен e со бујнo зеленило.

 

Услови на Ilios Hotel, Kriopigi

Содржини од Ilios Hotel, Kriopigi

 • Wi-Fi интернет
 • Бар
 • бесплатен паркинг
 • клима
 • Ресторан
 • телевизија

Коментари (0 коментари)

EARLY BOOKINGLAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Ilios Hotel, Kriopigi Халкидики, Прв Крак, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

 • Бизнис
 • Парови
 • Фамилија
 • Пријатели
 • Соло