WaikikiWaikiki

IC Santai

Расположливост

Закуп Гарантирани Соби
5 *
Турција
Анталија - Белек
3 Kum Tepesi Mevkii, 07500 Serik/Antalya, Turkey

1 ден СКОПЈЕ – АНТАЛИЈА
Состанок на скопскиот аеродром Александар Велики два часа пред полетување. Полетувањето на авионот на Sun Express кон Анталија во поставеното време, во раните утрински часови. По пристигнувањето, трансфер до избраниот хотел и сместување во соба според определеното време/правило на пријавување (најчесто по 12:00 часот на денот на пристигнувањето).

2 – 6/9/10/13 ден Престој во Хотел
Престој во избраниот хотел во регионот на Аланија, Кемер, Белек, Сиде, Лара, на база на избраната услуга, со 6, 9, 10 или 13 ноќевања, во зависност од аранжманот и терминот. Можност за факултативни излети.

7/10/11/14 ден АНТАЛИЈА – СКОПЈЕ
Одјавување и напуштање на собите најдоцна до 12 часот, според правилата на хотелот. Слободно време до организираниот трансфер кон аеродромот во Анталија во вечерните часови. Лет за Скопје со Sun Expres во поставеното време, доцна навечер. Пристигнување во Скопје наредниот ден рано наутро. Крај на услугите.

ПОБАРАЈ ПОНУДА


1дете
1дете
2дете
1дете
2дете
3дете
1дете
2дете
3дете
4дете

Ваши Податоци

ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ ВКЛУЧУВА:
* Превоз со авион со вклучени аеродромски такси на релација Скопје – Анталија – Скопје, со компанијата “Sun Express”
* Услуга на сместување во избраниот хотел на база на избраната услуга за време на избраниот термин.
* Трансфер Аеродром – хотел – Аеродром.
* Услугите на претставникот на организаторот или ино – партнерот на дестинацијата.
* Трошоци за организација на програмата.”

ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ НЕ ВКЛУЧУВА:
* Задолжително патничко осигурување.
* Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии.

ОПШТИТЕ УСЛОВИ ЗА ПАТУВАЊЕ НА СКТМ И ВАИКИКИ ТРАВЕЛ СЕ СОСТАВЕН ДЕЛ ОД ОВАА ПРОГРАМА

Ред на Летови, Анталија 2018

Директни Чартер летови Скопје - Анталија - Скопје
ПоаѓањеДен6 ноќи/ 7 дена9 ноќи / 10 дена10 ноќи / 11 дена13 ноќи / 1 дена
06.05.2018неделаOKOK
13.05.2018неделаOKOK
20.05.2018неделаOKOK
27.05.2018неделаOKOK
03.06.2018неделаOKOK
10.06.2018неделаOKOKOK
17.06.2018неделаOKOKOK
20.06.2018средаOKOKOK
24.06.2018неделаOKOKOK
27.06.2018средаOKOKOK
01.07.2018неделаOKOKOK
04.07.2018средаOKOKOK
08.07.2018неделаOKOKOK
11.07.2018средаOKOKOK
15.07.2018неделаOKOKOK
18.07.2018средаOKOKOK
22.07.2018неделаOKOKOK
25.07.2018средаOKOKOK
29.07.2018неделаOKOKOK
01.08.2018средаOKOKOK
05.08.2018неделаOKOKOK
08.08.2018средаOKOKOK
12.08.2018неделаOKOKOK
15.08.2018средаOKOKOK
19.08.2018неделаOKOKOK
22.08.2018средаOKOKOK
26.08.2018неделаOKOKOK
29.08.2018средаOKOK
02.09.2018неделаOKOK
05.09.2018средаOKOK
09.09.2018неделаOKOK
16.09.2018неделаOKOK
23.09.2018неделаOK
30.09.2018недела

 

Услови на IC Santai

Содржини од IC Santai

Коментари на Гости (0 коментари)

IC Santai Анталија - Белек, Турција

Вашиопт целокупен впечаток од овој објект

Број на Резервација

Пин Код

Наслов на Вашиот коментар

Вашиот коментар

Каков тип на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилијарен
  • Пријатели
  • Соло