WaikikiWaikiki

Bomo Pallini Hotel

Слободни Соби

PALLINI BEACH LETO 2020 EBD

Max Guests:
3
Max Kids:
2
PALLINI BEACH ****+ KALITHEA                  488 СОБИ   www.g-hotels.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА-ПОЛУПАНСИОН
5 04.05-21.05

04.10-28.10

22.05-11.06

18.09-03.10

12.06-25.06

06.09-17.09

26.06-16.07

23.08-05.09

17.07-22.08
DOUBLE BUNGALOW  FIRST LINE
2Ad 77 119 155 198 233
3Ad 104 160 208 266 315
3Ad+1ch(0-1) 104 160 208 266 315
3Ad+1ch(2-11.99) 104 160 208 266 315
2Ad+1ch(0-1) 77 119 155 198 233
2Ad+1ch(2-11.99) 77 119 155 198 233
2Ad+2ch(0-1) 77 119 155 198 233
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 77 119 155 198 233
2Ad+2ch(2-11.99) 93 143 186 238 280
DOUBLE BUNGALOW SECOND LINE
2Ad 67 103 137 172 206
3Ad 91 139 185 232 277
3Ad+1ch(0-1) 91 139 185 232 277
3Ad+1ch(2-11.99) 91 139 185 232 277
2Ad+1ch(0-1) 67 103 137 172 206
2Ad+1ch(2-11.99) 67 103 137 172 206
2Ad+2ch(0-1) 67 103 137 172 206
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 67 103 137 172 206
2Ad+2ch(2-11.99) 81 124 164 207 246
DOUBLE BUNGALOW THIRD OR FOURTH  LINE
2Ad 64 102 130 162 186
3Ad 86 136 177 219 251
3Ad+1ch(0-1) 86 136 177 219 251
3Ad+1ch(2-11.99) 86 136 177 219 251
2Ad+1ch(0-1) 64 102 130 162 186
2Ad+1ch(2-11.99) 64 102 130 162 186
2Ad+2ch(0-1) 64 102 130 162 186
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 64 102 130 162 186
2Ad+2ch(2-11.99) 76 122 157 194 223
DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE
1Ad 49 74 95 117 133
SUITE  FRONT SEA VIEW
2Ad 92 133 170 208 235
3Ad 114 166 212 260 294
3Ad+1ch(0-1) 114 166 212 260 294
3Ad+1ch(2-11.99) 114 166 212 260 294
2Ad+1ch(0-1) 92 133 170 208 235
2Ad+1ch(2-11.99) 92 133 170 208 235
4Ad 125 182 234 285 324
2Ad+2ch(0-1) 92 133 170 208 235
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 92 133 170 208 235
2Ad+2ch(2-11.99) 109 159 204 249 282
DOUBLE ROOM SIDE SEA VIEW
2Ad 64 97 123 152 172
3Ad 86 131 166 206 232
2Ad+1ch(0-1) 64 97 123 152 172
2Ad+1ch(2-11.99) 64 97 123 152 172
SUITE SIDE SEA VIEW
2Ad 82 123 160 196 223
3Ad 102 154 200 244 280
3Ad+1ch(0-1) 102 154 200 244 280
3Ad+1ch(2-11.99) 102 154 200 244 280
2Ad+1ch(0-1) 82 123 160 196 223
2Ad+1ch(2-11.99) 82 123 160 196 223
4Ad 112 169 220 269 307
2Ad+2ch(0-1) 82 123 160 196 223
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 82 123 160 196 223
2Ad+2ch(2-11.99) 97 147 192 235 269
Минимум престој 2 2 3 4 4
Опис: ресторан, бар, таверна,узерија,пиано бар,мини маркет, сауна,масажа.фризер,гифт шоп,бутик, златара,отворено кино,базен, затворен базен,детско игралиште спортови на вода,анимациски програма и друго
Соби: клима , телевизор,телефон,фрижидер,радио (Хотелот има централна клима и функционира во јули и август )
Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2020
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

PALLINI BEACH

Max Guests:
4
Max Kids:
2
PALLINI BEACH HOTEL 4* KALITHEA
ЦЕНИ ПО СОБА ОД НОЌ СО ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА
Regular Offer
До 27.10.2019
29.04-22.05
03.10-27.10
23.05-12.06
19.09-02.10
13.06-26.06
05.09-18.09
27.06-17.07
22.08-04.09
18.07-21.08
DOUBLE BUNGALOW – 1ST LINE
2Ad 86 127 167 213 252
2Ad+1ad 116 172 226 287 340
2Ad+1ad+1ch(0-1) 116 172 226 287 340
2Ad+1ad+1ch(2-11,99) 116 172 226 287 340
2Ad+1ch(0-1) 86 127 167 213 252
2Ad+1ch(2-11,99) 86 127 167 213 252
2Ad+2ch(0-1) 86 127 167 213 252
2Ad+2ch(0-1)(2-11,99) 86 127 167 213 252
2Ad+2ch(2-11,99) 103 154 200 255 302
DOUBLE BUNGALOW – 2ND LINE
2Ad 75 110 147 184 221
2Ad+1ad 101 148 198 249 299
2Ad+1ad+1ch(0-1) 101 148 198 249 299
2Ad+1ad+1ch(2-11,99) 101 148 198 249 299
2Ad+1ch(0-1) 75 110 147 184 221
2Ad+1ch(2-11,99) 75 110 147 184 221
2Ad+2ch(0-1) 75 110 147 184 221
2Ad+2ch(0-1)(2-11,99) 75 110 147 184 221
2Ad+2ch(2-11,99) 90 132 176 221 266
DOUBLE BUNGALOW – 3RD OR 4TH LINE
2Ad 70 108 140 173 199
2Ad+1ad 96 146 190 234 269
2Ad+1ad+1ch(0-1) 96 146 190 234 269
2Ad+1ad+1ch(2-11,99) 96 146 190 234 269
2Ad+1ch(0-1) 70 108 140 173 199
2Ad+1ch(2-11,99) 70 108 140 173 199
2Ad+2ch(0-1) 70 108 140 173 199
2Ad+2ch(0-1)(2-11,99) 70 108 140 173 199
2Ad+2ch(2-11,99) 85 129 169 208 240
SUITE – FRONT SEA VIEW
2Ad 101 143 182 223 252
2Ad+1ad 126 179 228 279 315
2Ad+1ad+1ch(0-1) 126 179 228 279 315
2Ad+1ad+1ch(2-11,99) 126 179 228 279 315
2Ad+1ch(0-1) 101 143 182 223 252
2Ad+1ch(2-11,99) 101 143 182 223 252
2Ad+2ad 139 196 251 308 347
2Ad+2ch(0-1) 101 143 182 223 252
2Ad+2ch(0-1)(2-11,99) 101 143 182 223 252
2Ad+2ch(2-11,99) 122 171 219 268 302
DOUBLE ROOM FOR SGL –
1Ad 54 79 102 125 144
DOUBLE ROOM – SIDE SEA VIEW
2Ad 70 103 132 162 184
2Ad+1ad 96 139 178 219 249
2Ad+1ch(0-1) 70 103 132 162 184
2Ad+1ch(2-11,99) 70 103 132 162 184
SUITE – SIDE SEA VIEW
2Ad 90 132 171 210 239
2Ad+1ad 113 164 214 263 299
2Ad+1ad+1ch(0-1) 113 164 214 263 299
2Ad+1ad+1ch(2-11,99) 113 164 214 263 299
2Ad+1ch(0-1) 90 132 171 210 239
2Ad+1ch(2-11,99) 90 132 171 210 239
2Ad+2ad 124 181 235 289 328
2Ad+2ch(0-1) 90 132 171 210 239
2Ad+2ch(0-1)(2-11,99) 90 132 171 210 239
2Ad+2ch(2-11,99) 109 158 206 253 287
 2  2  3  4  4
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
УПЛАТА 50% ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Хотел
4 *
Грција
Халкидики, Прв Крак
Kallithea - Neos Marmaras, Kallithea 630 77
Калитеа
14:00
12:00

Положба : Халкидики / Касандра ( Прв Крак ) 2км од Калитеа. Halkidiki , Kassandra
Сместување : 345 двокреветни соби, 45 свити, 98 бунгалови. Собите се опремени од клима уред, ТВ, фрижидер, телефон, радио, сеф.
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини : таверна, барови, барови покрај базенот, конгресна сала, театар, кино на отворено, галерија, фризер, перална, собен сервис, менувачница, бесплатен паркинг.
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: отворен базен со оддел за деца, ресторани пристаниште за јахти, наутички центар, јавање, сауна, фитнес центар, тенис терен, спа центар.

Услови на Bomo Pallini Hotel

14:00
12:00

Содржини од Bomo Pallini Hotel

Сеф со доплата. Базенот е со солена вода. Ви Фи во лоби бесплатно. Додатниот кревете е софа кревет.

 • Wi-Fi интернет
 • бесплатен паркинг
 • игралиште
 • кафе бар
 • клима
 • конференциска сала
 • лифт
 • надворешен базен
 • Плажа* (доплата)
 • портир
 • телевизија
 • фитнес

Коментари (0 коментари)

РЕДОВНАLAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Bomo Pallini Hotel Халкидики, Прв Крак, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

 • Бизнис
 • Парови
 • Фамилија
 • Пријатели
 • Соло