WaikikiWaikiki

Hotel Ermioni

Слободни Соби

Хотел
3 *
Грција
Халкидики, Втор Крак
Epar.Od. Nikitis-Sartis, Kalamitsi 630 72, Greece
Каламици
3 ноќи

Локација: Во местото Каламици на вториот крак, на 300м од прекрасната песочна плажа

Сместување: Двoкреветни, Трокреветни и Четворокреветни соби. Опремени со бања/таолет,

 

РЕДОВНА


EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Услови на Hotel Ermioni

Содржини од Hotel Ermioni

  • Wi-Fi интернет
  • бесплатен паркинг
  • кафе бар
  • клима
  • телевизија

Коментари (0 коментари)

Hotel Ermioni Халкидики, Втор Крак, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло