WaikikiWaikiki

Elinotel Polis Hotel

Слободни Соби

ELINOTEL POLIS LETO 2019 RP

Max Guests:
2
Max Kids:
2
ELINOTEL POLIS  *** HANIOTI                   38 СОБИ       www.polis-hotel.com
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
2 25.04-23.05 24.05-17.06 18.06-09.07 10.07-24.07 25.07-15.08 16.08-29.08 30.08-20.09 21.09-14.10
FAMILY ROOM
  67 80 118 146 161 146 110 63
2 ADL + 1 CHD (2-13.99) 67 80 118 146 161 146 110 63
2 ADL + 2 CHD (2-13.99) 74 88 130 160 177 160 120 70
STANDARD ROOM
2 ADL 53 59 95 120 131 120 82 49
1 ADL 53 59 95 120 131 120 82 49
1 ADL + 1 CHD (2-13.99) 53 59 95 120 131 120 82 49
STANDARD SINGLE ROOM
1 ADL 48 53 86 108 118 108 74 44
SUPERIOR ROOM
2 ADL 59 65 109 144 157 144 90 55
1 ADL 59 65 109 144 157 144 90 55
3 ADL 70 78 131 172 189 172 108 66
1 ADL + 1 CHD (2-13.99) 59 65 109 144 157 144 90 55
1 ADL + 2 CHD (2-13.99) 59 65 109 144 157 144 90 55
2 ADL + 1 CHD (2-13.99) 59 65 109 144 157 144 90 55
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО
FAMILY ROOM
  102 114 153 180 195 180 144 98
2 ADL + 1 CHD (2-13.99) 108 121 159 187 202 187 151 104
2 ADL + 2 CHD (2-13.99) 124 138 180 211 227 211 171 120
STANDRAD ROOM
2 ADL 85 91 127 152 163 152 114 81
1 ADL 69 75 111 136 147 136 98 65
1 ADL + 1 CHD (2-13.99) 78 84 121 145 156 145 107 74
STANDRAD SINGLE ROOM
1 ADL 64 69 102 124 134 124 90 60
SUPERIOR ROOM
2 ADL 91 97 141 176 189 176 122 87
1 ADL 75 81 125 160 173 160 106 71
3 ADL 118 126 179 220 237 220 156 114
1 ADL + 1 CHD (2-13.99) 84 90 134 169 182 169 115 80
1 ADL + 2 CHD (2-13.99) 93 99 144 178 191 178 124 89
2 ADL + 1 CHD (2-13.99) 100 106 150 185 198 185 131 96
Мин. престој 5 5 5 7 7 7 5 5
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Опис: 200 метри од плажа, ресторан,бар, базен,детски базен,билијард
Соби: клима,ТВ,фрижидер, фен,телефон,балкон,чајник , фамилијарната соба е една просторија со спратни кревети
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

 

 

 

Хотел
3 *
Грција
Халкидики, Прв Крак
Hanioti Village, Chaniotis 630 85
Ханиоти

Положба: Ханиоти, на 200м од плажа.
Сместување: двокреветни и фамилијарни. клима,ТВ,фрижидер, фен,телефон,балкон,чајник , фамилијарната соба е една просторија со спратни кревети.
Содржини: ресторан, бар, билјард.
Услуга: HB, FB или AI
Плажа: мешана песочна и ситен камен
Спорт и забава: базен, базен за деца.

 

EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Услови на Elinotel Polis Hotel

Содржини од Elinotel Polis Hotel

  • Wi-Fi интернет
  • кафе бар
  • надворешен базен
  • телевизија
  • фрижидер

Коментари (0 коментари)

Elinotel Polis Hotel Халкидики, Прв Крак, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло