WaikikiWaikiki

Horizon Blu, Kalamata

Слободни Соби

HORIZON BLU KALAMATA 2020 RP

Max Guests:
4
Max Kids:
2
HORIZON BLU 5* KALAMATA PELOPONESSE  www.horizonblu.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
2/BO 31.03-15.04

21.04-10.05

06.10-29.10

16.04-20.04

29.06-12.07

01.09-14.09

11.05-24.05 25.05-28.06

15.09-05.10

13.07-31.08
STANDARD ROOM
2 ADL 112 192 143 164 233
1 ADL 86 158 109 133 197
3 ADL 134 241 171 205 303
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 78 173 107 131 233
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 128 231 164 197 291
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 128 231 164 197 291
STANDARD ROOM SIDE SEA VIEW
2 ADL 121 207 147 176 252
1 ADL 88 165 112 140 208
3 ADL 145 258 177 220 327
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 85 186 111 141 252
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 139 248 169 211 315
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 139 248 169 211 315
SUITE ONE BEDROOM SEA VIEW
2 ADL 229 393 267 330 476
1 ADL 229 393 267 330 476
3 ADL 229 393 267 330 476
1 ADL + 1 CHD(2-11.99) 229 393 267 330 476
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 229 393 267 330 476
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 229 393 267 330 476
2 ADL + 2 CHD (2-11.99) 229 393 267 330 476
SUPERIOR ROOM PRIVATE POOL
2 ADL 131 221 162 190 269
1 ADL 91 179 119 146 226
3 ADL 157 276 194 238 349
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 91 199 121 152 269
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 150 265 186 228 336
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 150 265 186 228 336
SUPERIOR ROOM SEA VIEW PRIVATE POOL
2 ADL 138 245 173 204 295
1 ADL 138 245 173 204 295
3 ADL 165 306 208 255 383
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 138 245 173 204 295
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 159 294 199 245 368
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 159 294 199 245 368
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
STANDARD ROOM
2 ADL 157 242 188 214 283
1 ADL 108 183 132 158 222
3 ADL 188 303 225 267 368
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 110 218 141 171 283
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 180 291 216 257 353
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 180 291 216 257 353
STANDRAD ROOM SIDE SEA VIEW
2 ADL 166 257 192 226 302
1 ADL 111 190 134 165 233
3 ADL 200 321 231 282 392
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 116 231 144 181 302
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 191 308 221 271 377
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 191 308 221 271 377
SUITE ONE BEDROOM SEA VIEW
2 ADL 274 443 312 380 526
1 ADL 274 443 312 380 526
3 ADL 283 456 321 393 541
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 274 443 312 380 526
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 281 453 319 390 539
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 281 453 319 390 539
2 ADL + 2 CHD (2-11.99) 288 463 326 400 551
SUPERIOR ROOM PRIVATE POOL
2 ADL 176 271 207 240 318
1 ADL 114 204 141 171 251
3 ADL 211 339 248 300 414
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 123 244 155 192 318
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 202 325 238 288 398
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 202 325 238 288 398
SUPERIOR ROOM SEA VIEW PRIVATE POOL
2 ADL 183 295 219 254 344
1 ADL 183 295 219 254 344
3 ADL 220 368 262 318 448
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 183 295 219 254 344
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 210 354 251 305 431
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 210 354 251 305 431
Мин. престој 3 4 4 4 5
Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис: ресторан, бар, конференциска сала,СПА центар, паркинг,отворен базен,WI-FI,бесплатни чадори и лежалки на плажа
Соби:клима, САТ ТВ, телефон, мини бар,сеф, WI-FI,балкон
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Хотел
Грција
Пелопонез
217, Navarinou Str., Kalamata 241 00, Greece

Положба: полуостров Пелопонез

Сместување: двокреветни и свити. Собите се опремени со бања, фен, клима уред, фрижидер, телефон, тв со сателитски канали, радио, балкон/тераса.

Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Содржини: рецепција, паркинг, два базени (еден за возрасни, еден за деца), бар, ресторан, мини маркет..

Плажа: организирана песочна.

Спорт и забава: теретана, 2 тенески терени, одбојка на плажа, мини клуб за деца со аниматори,

 

 

Услови на Horizon Blu, Kalamata

Содржини од Horizon Blu, Kalamata

Коментари (0 коментари)

EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Horizon Blu, Kalamata Пелопонез, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло