WaikikiWaikiki

Grand Royale & Spa

Слободни Соби

ХОТЕЛ “GRAND ROYALE “**** БАНСКО       www.grandroyalehotel.bg         
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА
1 27.12-04.01

Полупансион

05.01-11.01 01.12-26.12

12.01-10.03

11.03-10.04
STUDIO
1adl 96 62 51 46
1adl+1chd 3-12.99 103 67 55 50
1adl+2chd 3-12.99 104 68 56 51
2adl 120 78 65 58
2adl+1chd 3-12.99 121 79 66 59
3adl 162 106 88 79
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl+1chd 3-12.99 125 82 71 62
1adl+2chd 3-12.99 126 83 72 63
1adl+3chd 3-12.99 157 105 91 80
2adl 125 82 71 62
2adl+1chd 3-12.99 126 83 72 63
2adl+2chd 3-12.99 157 105 91 79
3adl 168 112 97 85
3adl+1chd 3-12.99 169 113 98 86
TWO BEDROOMS APARTMENT
2adl+2chd 3-12.99 227 147 118 107
2adl+3chd 3-12.99 228 148 119 108
3adl+1chd 3-12.99 227 147 118 107
3adl+2chd 3-12.99 228 148 119 108
4adl 227 147 118 107
4adl+1chd 3-12.99 228 148 119 108
4adl+2chd 3-12.99 257 167 134 122
5adl 267 173 139 126
5adl+1chd 3-12.99 268 174 140 127
Полупансион 9 9 9
Деца од  3-12.99 г. 4.50 4.50 4.50
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Минимум престој 4
Откажување резервација Под  45 дена 100% Под 30 дена  50% Под 25 дена  50% Под 5 дена 50%
No show 100% 50% 50% 50%
Соби:кујна,сеф,ТВ,телефон ,интернет,мини бар
Опис:ресторан,бар, СПА,паркинг,детски клуб,билијард,пикадо,ски гардероба, затворен базен,сауна,

џакузи,фитнес и др.

Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 80 Еур за возрасни и 40 Еур за деца
Локација: 300 метри од Гондолата
Цената вклучува:користење затворен базен,парна бања,финска сауна,арома сауна,паркинг, детски клуб,интернет, трансфер до гондолата
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
14=12 , 7=6  ЗА ПРИСТИГНУВАЊА  ПОСЛЕ  12.01.2020
5=4, 6=5  ЗА  ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 01.03.2020
Хотел
4 *
Бугарија
Банско
ulitsa "Todorini ochi" 3, 2770 Gurovitsa, Bansko, Bulgaria

EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Услови на Grand Royale & Spa

Содржини од Grand Royale & Spa

Коментари (0 коментари)

Grand Royale & Spa Банско, Бугарија

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло