WaikikiWaikiki

Forest Park

Расположливост

Хотел
3 *
Грција
Халкидики, Прв Крак
Kryopigi, Chalkidiki, Kriopigi 630 77, Greece
Криопиги
14:00-20:00
08:00-12:00

Локација: 1,5 километри оддалечен од Криопиги, на првиот крак Касандра на околу 90 километри оддалеченост од Солун.
Сместување: 48 еднокреветни и двокреветни соби со еркодишн, ТВ и мини-фрижидер, фен и бесплатен интернет
Услуга: полупансион
Плажа: 200 метри оддалеченост од прекрасна песочна плажа и кристално чисто море.
Содржина: отворен базен , градина, ресторан, бар, слободен паркинг, бесплатен интернет(слаба конекција)

РЕДОВНА


EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Услови на Forest Park

14:00-20:00
08:00-12:00
Нема услови за миленичиња

Содржини од Forest Park

Интернет има само во лобито.

  • Wi-Fi интернет
  • бесплатен паркинг
  • надворешен базен
  • Плажа* (доплата)
  • сеф

Коментари на Гости (0 коментари)

Forest Park Халкидики, Прв Крак, Грција

Вашиопт целокупен впечаток од овој објект

Број на Резервација

Пин Код

Наслов на Вашиот коментар

Вашиот коментар

Каков тип на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилијарен
  • Пријатели
  • Соло