WaikikiWaikiki

Flegra Palace Hotel

Расположливост

Хотел
4 *
Грција
Халкидики, Прв Крак
Epar.Od. Paliouri-Athitou, Kassandra 630 85, Greece
Пефкохори

flegra-palaceЛокација: Хотелот е лоциран во Пефкохори ( Halkidiki / Халкидики / Прв Крак Касандра / Kassandra / Pefkohori ) на 150 метри оддалеченост од плажа, на првиот крак Касандра на 110 километри оддалеченост од Солун
Сместување: 80 еднокреветни, двокреветни и супериор двокреветни соби, фамилијарни и гранд свити, сите опремени со модерен намештај, со балкон, централно греење и клима, сателитски ЛЦД телевизори, ДВД, сеф и мини-фрижидер.
Услуга: спиење со појадок и полупансион
Плажа: песочна плажа
Содржина: надворешен базен за возрасни и базен за деца, бесплатни чадори и лежалки покрај базенот, пешкири за плажа, интернет корнер, бар и бич бар, ресторан Титанес за доручек и вечера и ала карт ресторан Амбросиа, лекар на барање, наем на возила и мотори, можност за перење и пеглање, пинг понг, одбојка на плажа, игротека за деца, слободен паркинг и интернет во целиот објект но со доплата.

РЕДОВНА


EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Услови на Flegra Palace Hotel

Содржини од Flegra Palace Hotel

Коментари на Гости (0 коментари)

Flegra Palace Hotel Халкидики, Прв Крак, Грција

Вашиопт целокупен впечаток од овој објект

Број на Резервација

Пин Код

Наслов на Вашиот коментар

Вашиот коментар

Каков тип на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилијарен
  • Пријатели
  • Соло