WaikikiWaikiki

Enavlion Hotel

Расположливост

Хотел
3 *
Грција
Тасос
GOLDEN BEACH, Limenas Thassos 64100
Голден Бич / Golden Beach

Положба : на плажата Голден бич, 12 км југоисточно од градот Лименас.
Сместување: вбројува 20 соби од кои 11 двокреветни, 3 свити. 4 јуниор свити и 2 фамилијарни соби. Опремени се со: клима, тв сет, бања или хидромасажен туш, интернет, балкон со поглед на море и собна послуга.
Услуга: ноќевање со појадок.
Содржини: рецепција, лонџ, ресторан, кафе бар. тераса на отворено со лежалки.

 

РЕДОВНА


EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Услови на Enavlion Hotel

Содржини од Enavlion Hotel

Коментари на Гости (0 коментари)

Enavlion Hotel Тасос, Грција

Вашиопт целокупен впечаток од овој објект

Број на Резервација

Пин Код

Наслов на Вашиот коментар

Вашиот коментар

Каков тип на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилијарен
  • Пријатели
  • Соло