WaikikiWaikiki

Ekies All Senses Resort

Слободни Соби

EKIES ALL SENSES 2020 EBD

Max Guests:
4
Max Kids:
2
EKIES ALL SENSES RESORT * * * *+ VOURVOUROU          www.ekies.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
5 27.04-17.05

25.09-11.10

18.05-31.05

14.09-24.09

01.06-15.06 16.06-04.07

29.08-13.09

05.07-28.08
DOUBLE ROOM
2Ad 90 112 130 162 191
DOUBLE SUPERIOR
2Ad 107 145 177 191 209
JUNIOR SUITE
2Ad 126 158 204 242 284
3Ad 126 158 204 242 284
2Ad+1ch(0-2.99) 126 158 204 242 284
2Ad+1ch(3-13.99) 126 158 204 242 284
SUITE LUXURY LARGE
2Ad 154 209 242 312 358
3Ad 154 209 242 312 358
3Ad+1ch(0-2) 154 209 242 312 358
3Ad+1ch(3-13.99) 154 209 242 312 358
2Ad+1ch(0-2) 154 209 242 312 358
2Ad+1ch(3-13.99) 154 209 242 312 358
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
DOUBLE ROOM
2Ad 143 166 183 217 244
DOUBLE SUPERIOR
2Ad 160 198 230 244 263
JUNIOR SUITE
2Ad 179 212 259 295 337
3Ad 206 239 285 322 364
2Ad+1ch(0-2.99) 179 212 259 295 337
2Ad+1ch(3-13.99) 192 224 271 308 350
SUITE LUXURY LARGE
2Ad 207 263 295 365 411
3Ad 234 290 322 391 438
3Ad+1ch(0-2) 234 290 322 391 438
3Ad+1ch(3-13.99) 246 302 335 404 451
2Ad+1ch(0-2) 207 263 295 365 411
2Ad+1ch(3-13.99) 220 275 308 378 424
Мин. Престој 7 7 7 7 7
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис:собен сервис,џакузи,базен,пул бар, бар на плажа,ресторан,таверна,мини маркет
Соби: клима,САТ ТВ,сеф,фен,телефон, мрежа за комарци
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2020 EBD
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

EKIES ALL SENSES 2020 RP

Max Guests:
4
Max Kids:
3
EKIES ALL SENSES RESORT * * * *+ VOURVOUROU          www.ekies.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
5 27.04-17.05

25.09-11.10

18.05-31.05

14.09-24.09

01.06-15.06 16.06-04.07

29.08-13.09

05.07-28.08
DOUBLE ROOM
2Ad 112 139 162 203 239
DOUBLE SUPERIOR
2Ad 134 180 221 239 262
JUNIOR SUITE
2Ad 157 198 255 302 355
3Ad 157 198 255 302 355
2Ad+1ch(0-2.99) 157 198 255 302 355
2Ad+1ch(3-13.99) 157 198 255 302 355
SUITE LUXURY LARGE
2Ad 192 262 302 389 448
3Ad 192 262 302 389 448
3Ad+1ch(0-2) 192 262 302 389 448
3Ad+1ch(3-13.99) 192 262 302 389 448
2Ad+1ch(0-2) 192 262 302 389 448
2Ad+1ch(3-13.99) 192 262 302 389 448
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
DOUBLE ROOM
2Ad 166 193 217 257 292
DOUBLE SUPERIOR
2Ad 188 234 274 292 315
JUNIOR SUITE
2Ad 211 251 309 356 408
3Ad 238 277 336 382 434
2Ad+1ch(0-2.99) 211 251 309 356 408
2Ad+1ch(3-13.99) 223 264 322 368 421
SUITE LUXURY LARGE
2Ad 245 315 356 443 501
3Ad 272 341 382 470 527
3Ad+1ch(0-2) 272 341 382 470 527
3Ad+1ch(3-13.99) 285 355 394 482 540
2Ad+1ch(0-2) 245 315 356 443 501
2Ad+1ch(3-13.99) 259 328 368 455 514
Мин. Престој 7 7 7 7 7
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис:собен сервис,џакузи,базен,пул бар, бар на плажа,ресторан,таверна,мини маркет
Соби: клима,САТ ТВ,сеф,фен,телефон, мрежа за комарци
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Хотел
4 *
Грција
Халкидики, Втор Крак
Vourvourou 630 78, Greece

Положба: Халкидики, Ситонија (Втор Крак), Вурвуру, на плажа.

Сместување: Хотелот располага со 64 (двокреветни соби и свити). Опремени се со бања, интернет, мини бар, балкон.

Услуга: ноќевање со појадок и полупансион.

Содржини: ресторан, бар, чадори на плажа, паркинг…

Спорт и забава: сезонски отворен базен, базен за деца сауна, спа,

Услови на Ekies All Senses Resort

Содржини од Ekies All Senses Resort

Коментари (0 коментари)

РЕДОВНАLAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Ekies All Senses Resort Халкидики, Втор Крак, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло