WaikikiWaikiki

Domes Miramare, a Luxury Collection Resort Deluxe 16+

Слободни Соби

 • ЦЕНИТЕ СЕ СО ПРЕСМЕТАН ПОПУСТ
AKRATHOS HOTEL 4* (A) OURANOUPOLIS
ЦЕНИ ПО СОБА ОД ДЕН СЕ ВКЛУЧЕНО – AI
16.08-22.08
SUITE FAMILY  EXECUTIVE
2Ad+1ad+1ch(0-1) 275
2Ad+1ad+1ch(2-12,99) 275
2Ad+2ch(0-1) 247
2Ad+2ch(0-1)(2-12,99) 247
2Ad+2ch(2-12,99) 247
DOUBLE ROOM
2Ad 159
2Ad+1ad 216
2Ad+1ad+1ch(0-1) 216
2Ad+1ad+1ch(2-12,99) 216
2Ad+1ch(0-1) 159
2Ad+1ch(2-12,99) 159
2Ad+2ch(0-1) 159
2Ad+2ch(0-1)(2-12,99) 159
2Ad+2ch(2-12,99) 199
SUITE LOFT LUXURY
2Ad 287
2Ad+1ch(0-5) 287
Минимум Престој  3
Stay over tax 3EUR по соба од ден
ЦЕНИ ВО ЕВРА ЗА УПЛАТИ ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕВРО = 62 МКД
ЦЕНИ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ОД 31.07 ДО 09.08
Хотел
5 *
Грција
Крф
domes miramare
5 ноќи

Положба: 500метри од местото Мораитика.Крф
Сместување: 113соби.Собите се опремени со клима, ТВ,телефон, бесплатен WiFi интернет, сеф,тераса
Услуги: Ноќевање со појадок (BB) и HB Dine Around
Содржини: Ресторан, бар(Blue Bar, Raw Bar и бар покрај базен)
Плажа: Шљунковито-песочна плажа
Спорт и забава: 2 базени,сауна,теретана,џакузи

Услови на Domes Miramare, a Luxury Collection Resort Deluxe 16+

Содржини од Domes Miramare, a Luxury Collection Resort Deluxe 16+

 • Wi-Fi интернет
 • Бар
 • бесплатен паркинг
 • кафе бар
 • надворешен базен
 • Плажа (Бесплатно)
 • Ресторан
 • Сауна
 • сеф
 • телевизија
 • фитнес
 • џакузи

Коментари (0 коментари)

Domes Miramare, a Luxury Collection Resort Deluxe 16+ Крф, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

 • Бизнис
 • Парови
 • Фамилија
 • Пријатели
 • Соло