WaikikiWaikiki

Dafovska

Слободни Соби

DAFOVSKA 3* PAMPOROVO
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
1 18.12-29.12

03.01-05.03

30.12-02.01 06.03-31.03
DBL STANDARD
1adl 37 72 35
1adl+1chd 3-13.99 55 73 52
1adl+2chd 3-13.99 71 95 67
2adl 62 84 59
2adl+1chd 3-13.99 79 105 74
3adl 85 113 80
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl+1chd 4-13.99 70 105 67
1adl+2chd 4-13.99 80 115 77
1adl+3chd 4-13.99 90 125 87
2adl 70 105 67
2adl+1chd 4-13.99 80 115 77
2adl+2chd 4-13.99 90 125 87
3adl 87 121 84
Минимум престој 6 6 6
Такса Вклучена Вклучена Вклучена
Откажување  резрвација Под  5 дена 1 ноќевање Под  15 дена 100% Под  3дена 1 ноќевање
No Show 2 ноќевања 100% 2 ноќевања
Соби: WI-FI, фрижидер,телефон, ТВ
Опис:  ресторан, бар,сауна,џакузи,парна бања,WI-FI
Попусти и доплати: Новогодишна вечера  55 Еур за возрасни и 30 Еур за деца
Локација: Во центарот на Пампорово
Цената вклучува: трансфер до ски лифтовите , WI-FI
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
10=9,14=13 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 12.01 ДО 20.01.2020
7=6,14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 06.03.2020
Хотел
3 *
Бугарија
Пампорово
Пампорово, Bulgaria
10 % Off

EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Услови на Dafovska

Содржини од Dafovska

Коментари (0 коментари)

Dafovska Пампорово, Бугарија

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло