WaikikiWaikiki

Cronwell Platamon Resort

Слободни Соби

RO CRONWELL PLATAMON

Max Guests:
4
Max Kids:
3
CRONWELL PLATAMON RESORT5* PLATAMONA          http://cronwell.com/eng/hotels/platamon/
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО ВО ЕВРА
Regular Offer
до 13.10.2019
25.04-23.05
30.09-13.10
24.05-13.06
16.09-29.09
14.06-04.07 05.07-25.07 26.07-01.09 02.09-15.09
JUNIOR SUITE
2Ad 217 282 328 414 452 396
3Ad 233 304 354 446 486 425
3Ad+1ch(0-15.99) 233 304 354 446 486 425
2Ad+1ch(0-15.99) 217 282 328 414 452 396
2Ad+2ch(0-15.99) 217 282 328 414 452 396
SUITE
2Ad 239 311 361 456 497 435
3Ad 257 335 389 491 535 469
3Ad+1ch(0-15.99) 257 335 389 491 535 469
2Ad+1ch(0-15.99) 239 311 361 456 497 435
2Ad+2ch(0-15.99) 239 311 361 456 497 435
SUITE FMILY
2Ad 312 406 472 596 650 541
3Ad 336 436 508 641 699 582
3Ad+1ch(0-15.99) 336 436 508 641 699 582
3Ad+2ch(0-15.99) 336 436 508 641 699 582
2Ad+1ch(0-15.99) 312 406 472 596 650 541
4Ad 336 436 508 641 699 582
4Ad+1ch(0-15.99) 336 436 508 641 699 582
4Ad+2ch(0-15.99) 336 436 508 641 699 582
2Ad+2ch(0-15.99) 312 406 472 596 650 541
SUITE PRESIDENTIAL
2Ad 343 445 519 654 714 596
3Ad 343 445 519 654 714 596
3Ad+1ch(0-15.99) 343 445 519 654 714 596
3Ad+2ch(0-15.99) 343 445 519 654 714 596
2Ad+1ch(0-15.99) 343 445 519 654 714 596
4Ad 343 445 519 654 714 596
4Ad+1ch(0-15.99) 343 445 519 654 714 596
4Ad+2ch(0-15.99) 343 445 519 654 714 596
2Ad+2ch(0-15.99) 343 445 519 654 714 596
2Ad+3ch(0-15.99) 343 445 519 654 714 596
VILLA MAISONETTE
2Ad 293 380 443 523 559 475
3Ad 315 409 477 562 601 512
3Ad+1ch(0-15.99) 315 409 477 562 601 512
2Ad+1ch(0-15.99) 293 380 443 523 559 475
2Ad+2ch(0-15.99) 293 380 443 523 559 475
DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE
1Ad 143 186 218 250 265 238
1Ad+1ch(0-15.99) 143 186 218 250 265 238
1Ad+2ch(0-15.99) 143 186 218 250 265 238
DOUBLE ROOM SIDE SEA VIEW
2Ad 151 197 229 261 276 249
3Ad 204 266 309 352 373 336
2Ad+1ch(0-15.99) 151 197 229 261 276 249
2Ad+2ch(0-15.99) 151 197 229 261 276 249
М. Престој 3 3 4 4 4 4
Stayover tax 4 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Хотел
5 *
Грција
Пиерија
K.Karamanli 100, Platamon 600 65
Платамона / Platamona

cromwell-platamon3Положба: се наоѓа во Платамона, Катерини
Сместување: Опремени со сателитска ТВ, клима, телефон, мини бар, сеф, интернет, фен.
Услуга: ultra all inclusive
Содржини: ресторан, таверна, lounge bar, beach bar, базен, фитнес центар, Спа центар, бесплатен паркинг, перална, мини маркет
Плажа: на сама плажа
Спорт и забава: тенис, мал фудбал, одбојка на плажа, аеробик, пинг-понг, билијард, кошарка, водни спортови…

РЕДОВНАEARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Услови на Cronwell Platamon Resort

Содржини од Cronwell Platamon Resort

 • Wi-Fi интернет
 • Бар
 • внатрешен базен
 • игралиште
 • кафе бар
 • клима
 • лифт
 • надворешен базен

Коментари (0 коментари)

Cronwell Platamon Resort Пиерија, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

 • Бизнис
 • Парови
 • Фамилија
 • Пријатели
 • Соло