WaikikiWaikiki

Casa Karina

Слободни Соби

SPO CASA KARINA 4* BANSKO 01.09-30.11

Max Guests:
4
Max Kids:
2
Apart Hotel Casa Karina 4*, Bansko
ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО
Тип на сместување 01.04 – 30.11*
DOUBLЕ ROOM (2Ad+2Ch,3Ad)
Возрасен 27 €
Трет Возрасен 22 €
1 и 2 Дете (2-5,99) БЕСПЛАТНО
1 и 2 Дете (6-11,99) 17 €
STUDIO (2+1ch0-3,99)
Возрасен 29 €
1 Дете (0-3,99) БЕСПЛАТНО
STUDIO LUX (2Ad+2Ch,3Ad)
Возрасен 30 €
ONE BEDROOM APP (2Ad+2Ch,3Ad)
Возрасен 30 €
Трет Возрасен 22 €
1 и 2 Дете (2-5,99) БЕСПЛАТНО
1 и 2 Дете (6-11,99) 17 €
ЦЕНИ ПО СОБА НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО
TWO BEDROOM APP (4Ad+2Ch,5Ad)
4Ad 116 €
4Ad+1Ch(6-11,99) 133 €
4Ad+2Ch(6-11,99) 150 €
5Ad 138 €
STUDIO FOR SINGLE USE
1Ad 41 €
Минимум Престој 2 ноќи
ДОПЛАТИ
Подземен Паркинг 5,50 €
Baby Cot 2,50 €
Бањарка 2,50 €
Миленици до 5кг 5,50 €
Опис: Бесплатно користење на внатрешен базен, фитнес, сауна, парна бања
ЦЕНИ ВО ЕВРА ЗА УПЛАТИ ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕВРО = 62 МКД
casa karina bansko
CASA KARINA 4* BANSKO
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
1 01.12-21.12

01.03-31.03

22.12-26.12 27.12-03.01 04.01-29.02  
DBL STANDRAD
1adl 51 55 88 67  
1adl+1chd 4-11.99 58 58 98 74  
1adl+2chd 4-11.99 79 84 133 100  
1adl+3chd 4-11.99 100 106 169 127  
2adl 69 74 118 89  
2adl+1chd 4-11.99 90 96 153 116  
2adl+2chd 4-11.99 111 118 189 142  
3adl 97 104 166 125  
STUDIO STANDARD
1adl 72 75 124 92  
1adl+1chd 4-11.99 60 62 101 76  
2adl 74 76 125 94  
2adl+1chd 4-11.99 95 98 160 120  
STUDIO LUX
1adl 84 86 135 104  
1adl+1chd 4-11.99 66 68 107 81  
2adl 85 87 136 105  
2adl+1chd 4-11.99 106 109 171 131  
2adl+2chd 4-11.99 127 131 207 158  
3adl 112 117 183 140  
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl+1chd 4-11.99 69 72 107 81  
1adl+2chd 4-11.99 90 95 142 108  
2adl 91 96 136 105  
2adl+1chd 4-11.99 112 118 171 131  
2adl+2chd 4-11.99 136 142 210 160  
3adl 119 126 183 140  
TWO BEDROOMS APARTMENT
2adl+2chd 4-11.99 138 145 213 162  
2adl+3chd 4-11.99 159 167 249 189  
3adl 137 143 203 157  
3adl+1chd 4-11.99 160 168 242 186  
3adl+2chd 4-11.99 181 190 278 212  
4adl 182 191 271 209  
4adl+1chd 4-11.99 203 213 306 235  
4adl+2chd 4-11.99 224 236 342 262  
5adl 210 221 319 244  
Мин. престој 3 3 5 5  
Baby cot 3 3 3 3  
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена  
Откажување  резрвација Под 7 дена 1 ноќевање Под  14 дена  3 ноќевања Под  21 дена 100% Под  14 дена  3 ноќевања  
No Show 100% 100% 100% 100%  
Соби:балкон,САТ ТВ,мини кујна,фрижидер
Опис: ресторан,бар,затворен базен,сауна,парна бања,амам,конференциска сала,WI-FI,паркинг,билијард
Попусти и доплати: Новогодишна вечера 95  Еур за возрасни и 50 Еур  за деца . Доплата за затворен паркинг 6

ЕУР на ден, доплата за куче до максимум 5 килограми 6 ЕУР на ден

Локација:150 метри од гондолата
Цената вклучува:користење на затворен базен,сауна,парна бања и фитнес, WI-FI
7=6,14=12 ЗА ПРЕСТОЈ ДО 26.12.2019 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 04.01.2020
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Хотел
4 *
Бугарија
Банско
Kralev dvor 5, 2770 Bansko, Bulgaria
25 % Off

casa karina bansko

>> Локација: во центарот на Банско, на 200 м од гондолата.
>> Капацитет: студија и апартмани со една или две спални.
>> Хотелски содржини: рецепција со сеф, сервис за перење и пеглање, надворешен паркинг, интернет, конференциска сала, ресторан, лоби бар, внатрешен базен, сауна, фитнес, масажа, џакузи.

 

 

EARLY BOOKING


LAST MINUTE


Услови на Casa Karina

Деца до 3.99 год на дополнително легло - бесплатно

Содржини од Casa Karina

  • Wi-Fi интернет
  • внатрешен базен
  • клима
  • Сауна
  • фитнес

Коментари (0 коментари)

Casa Karina Банско, Бугарија

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло